به گزارش پارس نیوز، 

جشنواره کودک‌آنلاین که رویداد‌ی برای یافتن، گسترش و منتورینگ ایده‌هایی در حوزه‌ تولید محتوای تصویری (فیچر فیلم، سریال، مجموعه‌های آموزشی و فیلم کوتاه)، با تمرکز بر پتانسیل‌های کارآفرینی و توجه ویژه به استقبال کودکان و نوجوانان از این آثار است، با حمایت همراه اول برگزار می‌شود.

اهداف اصلی این جشنواره ایجاد امید و انگیزه‌ کافی برای ایده‌پردازی و تولید با هدف جذب مخاطب کودک و نوجوان، تجمیع و هدایت سرمایه‌ها به سمت تولید برای کودک و نوجوان با توجه به پتانسیل‌‌های قابل توجه این حوزه در بازار محتوا، تسهیل‌گری و ایجاد زمینه برای استقرار کسب‌ و کارهای جدید محتوا محور در حوزه‌ کودک و نوجوان، ایجاد انگیزه در صنایع مجاور برای سرمایه‌‌گذاری در حوزه‌ تولید محتوای تصویری برای کودک و نوجوان، معرفی بسترها و پلتفرم‌های موجود و در حال تأسیس به مخاطبان، جلب توجه افکار عمومی به مساله نحوه‌ استفاده کودکان و نوجوانان از محتوا در فضای اینترنتی و ایجاد فرصتی برای تبادل‌نظر و گفت‌‌وگوی کارشناسان پیرامون جزئیات و مسایل استفاده‌ کودکان و نوجوانان از محتوای تصویری در فضای مجازی عنوان شده است.

این جشنواره در دو بخش وب‌سری‌ها(سریال‌های اینترنتی) و فیلم کوتاه برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند از تاریخ 28 آبان تا 27 آذرماه از طریق سایت www.kudakonlinefest.ir در این جشنواره ثبت‌نام و آثار خود را ارسال کنند. آثار و ایده‌های راه‌یافته به بخش مسابقه در تاریخ 25 دی‌ماه اعلام می‌شود. زمان نهایی برگزاری جشنواره بهار 98 است.

گفتنی است، همراه اول با ارائه سیمکارت «درسا» برای کودکان و سیم‌کارت «انارستان» برای دانش‌آموزان پیشرو در زمینه استفاده کودکان و نوجوانان از فضای مجازی امن با حضور والدین است.

انتهای پیام/