به گزارش پارس نیوز، 

فراخوان جشنواره دانشجویی IESFF با تمرکز بر مهارت داستان‌گویی و با رویکرد ویژگی های فردی و تجربیات شخصی فیلم‌سازان و با هدف اتصال تجربیات انسان‌های متفاوت به یکدیگر منتشر شده است.
این جشنواره با هدف ایجاد ارتباطی برای داستان گویی در سرتاسر جهان، اتصال دنیای کسب و کار و هنر و کشف و معرفی استعدادهای جوان در سه بخش فیلم کوتاه با موضوع آزاد، فیلم کوتاه موضوعی و همچنین فیلم کوتاه اسپانیایی زبان آثار هنرمندان دانشجو را از سراسر جهان دریافت خواهد کرد.
رویکرد بخش موضوعی در فراخوان این جشنواره با عنوان «داستان من، دنیای من» ذکر شده و همچنین در بخش ویژه ای علاوه بر سه بخش اصلی، کلیپ های تبلیغات یک دقیقه ای نیز دریافت می کند.
مهلت ثبت نام و ارسال آثار به نخستین جشنواره IESFF اسپانیا 10 آذر ماه 1397 بوده و بهمن ماه 1397 به عنوان زمان برگزاری جشنواره در این فراخوان آمده است.
علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند به بخش ثبت‌نام به نشانی اینترنتی filmfreeway.com/iesff رجوع کرده و نسبت به ارسال اثر خود اقدام کنند.
همچنین متقاضیان می توانند برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین این جشنواره به وبسایت iesff.com مراجعه کنند.
نخستین جشنواره بین المللی IESFF در بهمن ماه سال جاری با مشارکت دانشگاه IE اسپانیا و معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و به دبیری شاهین جوادی نژاد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/