به گزارش پارس نیوز، 

رادیو ایران این هفته برنامه‌هایی با حال و هوای متفاوت پخش می‌کند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌شود:

ویژه برنامه‌های رادیو ایران در آستانه سالروز ولایت امام زمان (عج)

 

گفتگو با پروفسور ولادیمیر ایوانف در «پارسی گویان»

 برنامه پارسی گویان ۲۵ آبان با پروفسور ولادیمیر ایوانف زبان شناس از کشور روسیه گفتگو می‌کند.
 
محمد اسماعیل پور تهیه کننده بابیان اینکه ایوانف در آموزش و گسترش زبان فارسی نقش بسزایی داشته است،گفت: هفته پیش در دومین همایش ملی دو سالانه آموزش زبان فارسی از پروفسور ولادیمیر ایوانف تقدیر شد.
 
پارسی گویان جمعه‌ها با اجرای حسن همایی بعد از خبر ساعت ۲۳:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

 

ویژه برنامه‌های رادیو ایران در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج)

«حرفی از نام تو» نگاه ویژه‌ای به پیاده روی مردم قم به سمت مسجد جمکران دارد، مهدی خانی از این مراسم که همه ساله در قم برگزار می‌شود و مردم آغاز ولایت امام زمان (عج) را در جمکران جشن می‌گیرند گزارش می‌دهد.
 
«حرفی از نام تو» با اجرای بتول نجفی و تهیه کنندگی سعید هنرمندی ۲۴ آبان ساعت ۲۰:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.«نوبت نوا» ویژه برنامه دیگری است که ۲۴ آبان ساعت ۲۰:۳۰ موسیقی‌های مناسبتی این روز را پخش می‌کند.

ی

 
«دورعاشقان» نام ویژه برنامه دیگری است که بعد از خبر ساعت ۲۲:۰۰ با اجرای مهدی طهماسبی و تهیه کنندگی حسین معصومی پخش می‌شود.«ماه سامرا» با حضور حجت الاسلام علی سرلک به موضوع نهادینه کردن نماز در کودکان می‌پردازد. این برنامه ۲۵ آبان ساعت ۹:۰۰ با اجرای حسن همایی از رادیو ایران پخش می‌شود.
 
«جای تو خالی» عنوان ویژه برنامه دیگری است که در ۲۵ آبان با محور موضوعی امام حسن عسکری (ع) به عنوان امام جوان و پرداختن به ظرفیت جوانان به عنوان عناصر موثر عصر غیبت می‌پردازد.
 
این برنامه با اجرای لیلا صفری، و کارشناسی دکتر علی باقر طاهری نیا، گزارش‌های تینا میرکریمی و مهدیه رحیمی و همچنین آیتم سازی متین فیروزی و تهیه کنندگی کیاناز کاوه، ساعت ۹:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.
 

ی

 

مدافع پرسپولیس به ورزش ایران می‌آید

چهارشنبه ۲۳ آبان برنامه ورزش ایران به مناسبت نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس گفتگو می‌کند.ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه بعد از خبر ساعت ۱۹:۰۰ با اجرای حسین معتمد هاشمی و تهیه کنندگی احسان زارع از رادیو ایران موج FM ردیف ۹۰ مگاهرتز و موج AM ردیف ۵۵۸ کیلوهرتز پخش می‌شود.
 
انتهای پیام/