به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، جلسه هیات مدیره خانه تئاتر ۱۴ آبان‌ماه در محل عمارت جدید این خانه با حضور ایرج راد، بهزاد فراهانی، اصغر همت، حمیدرضا نعیمی، کوروش نریمانی، محمودرضا رحیمی، مریم کاظمی، محمد امیریاراحمدی و مهدی قلعه و نیز شهرام گیل‌آبادی ـ  مدیرعامل خانه تئاتر ـ برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیرعامل خانه تئاتر گزارشی را از موارد مربوط به اجرائیات خانه تئاتر و پروژه‌های در دست انجام ارائه کرد. اتوماسیون اداری، تعاونی مسکن، بازسازی عمارت قدیمی، پروژه موزه آنلاین، ثبت اموال خانه تئاتر، پروژه آمارشناسی خانه تئاتر و پروژه برنامه‌ریزی راهبردی از این موارد بود.

سپس گزارش مقدماتی مربوط به آمار ۱۹ ساله خانه تئاتر به صورت پاورپوینت برای اعضای هیئت مدیره ارائه و درباره‌ آن بحث و بررسی شد. در نهایت تصمیم بر آن شد که پس از تکمیل گزارش نسبت به بررسی کامل آن اقدام شود.

در ادامه‌، در خصوص نامگذاری تالار اجتماعات ساختمان فعلی خانه تئاتر پیشنهاداتی صورت گرفت و در نهایت با اکثریت آرا نام "مهین اسکویی" مصوب شد.

در پایان نیز حاضران به موارد پیش‌آمده در خصوص متوقف شدن نمایش‌ها و موارد مشابه پرداختند و تصمیم بر آن شد طی نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نقطه نظرات هیئت مدیره خانه تئاتر اعلام شود.

انتهای پیام/