به گزارش پارس نیوز، 

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حمله یک مار را به یک مرد اندونزیایی به تصویر می کشد. این مرد که هویتش مشخص نشده است در حال بازی با یک مار بود که ناگهان از ناحیه صورت مورد حمله قرار گرفت. ویدئویی که منتشر شده است این مرد را در حالی که مار را به دور کمر خود پیچیده و تلاش می کند آن را تحت کنترل خود در آورد نشان می دهد.

در حالی که تعدادی از افراد محلی از جمله چند زن و کودک در اطراف این مرد حضور دارند و جدال این مرد با مار برای تحت کنترل در آوردن حیوان موجب خنده حضار شده است ناگهان اتفاق وحشتناکی رخ می دهد.

ناگهان در مقابل چشمان افراد محلی مار به صورت این مرد حمله و نیش خود را به گونه های او فرو می کند. پس از این حادثه افراد محلی تلاش کردند تا مار را از صورت قربانی جدا کنند. هنوز از سرنوشت این مرد جوان گزارشی منتشر نشده است.

وقوع این حادثه در حالی خبرساز می شود که پیشتر نیز بلعیده شدن یک زن اندونزیایی توسط یک مار پیتون خبرساز شده بود. این زن که برای برداشت محصول به مزرعه رفته بود به دام این مار پیتون گرفتار شد و جانش را از دست داد. پسران این زن که از عدم بازگشت مادرشان به خانه نگران شده بودند جستجوهای خود را برای یافتن او آغاز کردند. آنها پس از پیدا کردن دمپایی مادر خود در نزدیکی یک بیشه با مار پیتون غول پیکری مواجه شدند که قادر به حرکت نبود. افراد محلی پس از شکافتن شکم مار جسد زن مفقود شده را از بدن حیوان خارج کردند.

این در حالی است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) حمله مارها به انسان را در اولویت برنامه های بهداشتی خود قرار داده است. بنا به گزارش این سازمان سالیانه حدود 81000 تا 138000 نفر در جهان در اثر حمله مار جان خود را از دست می دهند.

 
 
 
 

انتهای پیام/