به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام؛ مراسم سوگواری رحلت نبی مکرم اسلام، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا علیهم السلام در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می‌شود.

این مراسم که از روز یکشنبه ۱۳ آبان ماه آغاز و تا پنج شنبه ۱۷ آبان ماه بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مصلای بزرگ ری ادامه خواهد داشت؛ با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین خوشی خوانساری و مرثیه سرائی حاج محمد رضا غلامرضازاده در شب اول و دوم و حاج سید محمد جوادی در شب سوم و حاج محسن عرب خالقی در شب چهارم و پنجم برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، در روز شهادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) مصادف با چهارشنبه ۱۶ آبان ماه به همین مناسبت از ساعت ۱۱ صبح در مصلای بزرگ ری، حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی میرلوحی به ایراد سخنرانی و حاج مرتضی طاهری به قرائت زیارتنامه و حاج علی مهدوی نژاد به مرثیه سرایی خواهند پرداخت.

همچنین ۱۷ آبان ماه در روز شهادت امام رضا (ع) نیز ویژه برنامه شهادت امام رضا (ع) با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شهاب الدین عظیمی و قرائت زیارتنامه توسط حاج احمد زین العابدین فرد و مرثیه سرایی با نوای حاج حمید رمضان پور از ساعت ۱۱ صبح در مصلای بزرگ آستان مقدس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/