به گزارش پارس نیوز، 

شبنم مقدمی با انتشار این عکس در کنار افشین هاشمی نوشت:

خداحافظ دختر شیرازی

شبنم مقدمی و افشین هاشمی در خداحافظ دختر شیرازی

حالا می شود گفت که ما با هم خیلی قدیمی ایم، خیلی! از خیلی دورها با هم آمده ایم...از خیلی پیش ها...از تئاتر، از کتاب و موسیقی و سفر، از جوانی و اشک و لبخند، از سر ِ پرشور و دهان ِ پرشعار ، از دوستی و کارهای مشترک ِ بسیار...با هم ، آمده ایم...حالا،داریم کنار ِسینما ، کنار تئاتر و کنار ِ رفاقت ِهم پیر می شویم افشین...باورت می شود؟

دلم خوش است که این روزها، در تجربه ی اخیرمان، تو هم کارگردانی و هم بازیگر...از همان هزار سال پیش تر هم تو دلت می خواست هم کارگردان باشی و هم بازیگر! ...و خواستی و شد.

امیدوارم "خداحافظ! دختر شیرازی"، شیرینی ِ تجربه های مشترک ِ صحنه و سینما را، برایمان زنده کند... من که دلم روشن است...

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی بازیگر خداحافظ دختر شیرازی شد

پی نوشت :_"خداحافظ ! دختر شیرازی"، فیلمی ست به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی، که این روزها ، مشغول ِ فیلمبرداری اش هستیم و امیدواریم راهی ِ جشنواره فیلم فجر بشود.

_عکس ، نمایی از همین فیلم است که احسان بیات فر برداشته از ما.

_با انرژی و احساس و تمام ِ دل، تمام جان و توان، مشغول ساخت ِ این فیلم هستیم، دعا و انرژی خوب تان را بدرقه راه مان کنید. سپاس.

شبنم مقدمی

احمد مهرانفر و شبنم مقدمی در خجالت نکش

فیلم سینمایی خجالت نکش جدیدترین کار سینمایی شبنم مقدمی بود که در کنار احمد مهرانفر و لیندا کیانی نقشی متفاوت را ایفا کرد و با لهجه ای خاص در این فیلم صحبت کرد.

شبنم مقدمی

بازی متفاوت شبنم مقدمی در خجالت نکش

شبنم مقدمی بازی در فیلم و سریال های زیادی را در کارنامه هنری اش دارد و در نقش های طنز و جدی قابلیت های بازیگری خود را در معرض نمایش گذاشته است.

افشین هاشمی

افشین هاشمی بازیگر و کارگردان

افشین هاشمی از چهره های فعال در تئاتر است که ساخت فیلم هایی چون خاله قورباغه ، خسته نباشید ، صدای آهسته و گذر موقت را در کارنامه هنری اش دارد.


انتهای پیام/