به گزارش پارس نیوز، 

فیلم «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» تولید مشترک ایران و ترکیه به کارگردانی مهرداد غفارزاده با حضور بازیگران مطرح از دو کشور ترکیه و ایران در شهر استانبول در حال فیلمبرداری است.

پژمان بازغی، افسانه پاکرو، سارا احمدی، فرهاد قائمیان، فرناز محمودی و آیتک جاوید بازیگران ایرانی این فیلم را تشکیل می‌دهند. از بازیگران مطرح سینمای ترکیه این اثر نیز می‌توان به یوسف چیم (yusuf çim)، علی بوراک جیلان (ali burak ceylan)، هازال تورسان (hazal tuesan)، آیشن اینجی (aysen inci)، سمرا دینجر (samra dincer) و الیف ارول (elif erol) اشاره کرد.

همچنین در این فیلم چناره ملک زاده خواننده آذربایجانی نیز حضور دارد، این فیلم در حال حاضر در شهر استانبول ترکیه در حال فیلمبرداری است و بعد از آن ادامه فیلمبرداری در ایران انجام خواهد شد.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: امره جوان خوش صدا با دوست نزدیکش هاکان به عنوان پیک موتوری توزیع غذای یک رستوران در استانبول کار می‌کنند، امره رابطه‌ای صمیمی با مادرش دارد و هر از گاه برای کودکان پرورشگاه بچه‌های بهشت کنسرت‌های تک نفره اجرا می‌کند و مورد علاقه بچه‌های بی‌سرپرست آن‌جاست، در همین روزها دختری ایرانی به نام «دلارا» همراه برادرش «حامد» به استانبول می‌آیند که به توصیه پدرشان شعبه‌ای از کارخانه‌ای را که صنعت خانوادگی‌شان است، در استانبول تاسیس کنند، از سوی دیگر هاکان با فیلمبرداری از «امره» و پخش فیلم در فضای مجازی باعث معروفیت وی می‌شود. زنی به نام "سارا" که دلال فروش املاک است، محل پرورشگاه بچه‌های بهشت را می‌خواهد با ترفندهای مختلف به دلارا بفروشد و امره که حامی کودکان پرورشگاه است، با فروش پرورشگاه مخالفت می کند و حامد و دلارا درگیر ماجرایی ناخواسته می‌شوند و....

هم بازی شدن "پژمان بازغی" با بازیگران مطرح سینمای ترکیه/ عکس