رضا رشیدپور، مجری برنامه «حالا خورشید» که این روزها یکی از پر بیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون را دارد و در همین هفته‌ای که گذشت با دعوت رفتگری که ادعا می‌کرد دکتری دارد، خبرساز شد، از دو روز قبل بعد از چند هفته غیرفعال کردن مرموز صفحه توئیتر 45 هزار نفری‌اش، دوباره بی سر و صدا فعالیتش را در این شبکه از سر گرفت، بی‌آنگه مشخص شود سرانجام پست جنجالی‌اش به کجا رسیده است.

رشیدپور در توئیتی پر سر و صدا از پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا خواسته بود تا به برنامه‌اش بیاید و مثل محمدجواد ظریف که به این برنامه رفته بود، درباره برجام و اختلافات اخیر ایران و آمریکا سخن بگوید.

این البته یکی از معدود توئیت‌های انگلیسی نوشته شده از سوی مسئولان و سلبریتی‌های ایرانی بود که ایراد نگارشی نداشت و در خیلی از کامنت‌های زیر این توئیت از رشیدپور برای تسلطش به زبان انگلیسی حداقل در نگارش این توئیت تمجید شده بود.

با این وجود خیلی‌ها این توئیت را چیزی شبیه به شوخی دانسته بودند و انتقادها هم زیاد بود. گروهی پرسیده بودند این مصاحبه قرار است کجا انجام شود.

بعد از این اتفاق، برای مدتی طولانی هیچ فعالیتی از سوی او صورت نگرفت تا اینکه دوباره توئیتی کرد ودر متنی نوشت که او حتی منتقدانش را دوست دارد و ... بی آنکه اشاره ای به این غیبت ناگهانی کند. حتی در بررسی کامنت‌ها به مواردی می‌رسیم که از او پرسیدند که چرا کم پیدا بوده است و ماجرای دعوتش از پمپئو به کجا رسیده. البته استاد رشیدپور خیلی شیک از کنار این پرسش گذشته است!

 

توئیتر رضا رشیدپور

 

انتهای پیام/