به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از روابط عمومی پخش مداد آبی، در سال‌های اخیر کتاب‌های این انتشارات، برای خرید یا توزیع به راحتی در دسترس خانواده‌ها و کتابفروشی‌ها قرار نمی‌گرفت. علی‌رغم برخورداری این انتشارات از بیش از 900عنوان کتاب مفید و باکیفیت برای گروه‌های سنی مختلف در حوزه ادبیات کودک و نوجوان، توزیع نامناسب این کتب مانع می‌شد تا این کتاب‌ها به دست خوانندگان و مشتریان خرد و کلانش برسد.

به گفته روابط عمومی پخش مداد آبی، در روزهای آتی این پخش به عنوان تنها پخش‌کننده انحصاری کتاب‌های کودک و نوجوان توزیع کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز خواهد کرد. به این ترتیب کتاب‌های کانون به راحتی در دسترس مخاطبان خود قرار خواهد گرفت. پخش مداد آبی فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و تا امروز بیش از سی انتشارات فعال و حرفه‌ای مانند نشر افق، هوپا، پرتقال، زعفران، نردبان، پریان، زرافه و... توزیع کتاب‌های خود را به این شرکت سپرده‌اند.

برخورداری از سایت، کانال و بات در شبکه‌های اجتماعی گوناگون برای فروش آنلاین یکی از مزیت‌های پخش مداد آبی است. معرفی متفاوت حداقل 4 کتاب در روز از انتشارات‌های گوناگون توسط کارشناسان زبده کتاب‌های کودک و نوجوان و تولید فیلم، پادکست، خبر، عکس و سایر قالب‌های محتوایی برای معرفی هر کتاب از دیگر فعالیت‌های مداد آبی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

علاقمندان به تهیه کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌توانند با شماره تلفن‌های 88356076 و 88356436 تماس بگیرند.

انتهای پیام/