به گزارش پارس نیوز، 

فیلم سینمایی «قصر شیرین» جدیدترین ساخته کارگردان «یه حبه قند» برای نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. فیلمنامه این فیلم را محسن قرائی و محمد داودی زیر نظر رضا میرکریمی و براساس قصه‌ای از این کارگردان نوشته‌اند. رضا میرکریمی بخش عمده‌ای از فیلم «قصر شیرین» را در یاسوج فیلمبرداری خواهد کرد.

«به همین سادگی»، «امروز»، «یه حبه قند»، «دختر»، «زیر نور ماه»، «اینجا چراغی روشن است»، «خیلی دور، خیلی نزدیک» و «کودک و سرباز» نام هشت فیلم قبلی رضا میرکریمی در مقام کارگردان هستند. وی امسال تهیه کنندگی فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی را نیز در برنامه دارد.

حامد بهداد، بازیگر صاحب سبک و با سابقه سینمای ایران در تجربه ای مشترک با کمال تبریزی با فیلم «مارموز» در انتظار نوبت اکران در سال جاری است. وی برای نخستین بار با فیلم «آخر بازی» به سینمای ایران معرفی شد و برای آن کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر شد.

او در فیلم «روز سوم» ساخته محمدحسین لطیفی در نقش یک افسر عراقی که در بحبوحه محاصره خرمشهر عاشق دختری خرمشهری می‌شود، ظاهر شد و برای دومین بار پس از «آخر بازی» کاندیدای سیمرغ بلورین از دوره بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.


انتهای پیام/