به گزارش پارس نیوز، 

فیلم سینمایی "هالووین جن زده ۲" به کارگردانی "آری ساندل" اکران بین المللی خود در سینما‌های هالیوود را از هفته گذشته آغاز کرده و در ده روز نخست به فروشی معادل 19 میلیون دلار دست یافته است.

این فیلم سینمایی همچنین در اولین هفته حضور خود در سینما‌های هالیوود با فروشی معادل ۱۵.۸ میلیون دلار در میان آثاری مطرح همچون ونوم توانست رتبه چهارم باکس آفیس هالیوود را از آن خود نماید.

ماجرای کتاب عجیبی که زندگی دو نوجوان را به خطر انداخت/عکس

فیلم سینمایی "هالووین جن زده ۲" روایت دو دوست نوجوان است که کتابی عجیب را پیدا می‌کنند، اما این کتاب اتفاقاتی ترسناک و کشنده را برای آنان رقم می‌زند. اتفاقاتی که تنها راه خلاصی از آن‌ها نابودی کتاب است.

نویسندگی فیلمنامه "هالووین جن زده 2 را "رابر لیبر" در ژانر ترسناک کمدی ماجراجویی بر عهده داشته است. این فیلم بر اساس مجموعه کتاب‌های دایره وحشت (مورمور) به قلم آر. ال. استاین است و دنباله فیلم مورمور در سال 2015 است.

چهار کمپانی سینمایی کلمبیا پیکچرز، سونی پیکچرز انیمیشن، اوریجینال فیلم و اسکلاستیک ساخت این فیلم را بر عهده داشته و پخش آن را سونی پیکچرز انجام داده است.

وندی مک‌لندن کاوی، مدیسون ایسمن، جرمی ری تیلور، کالی هریس، کریس پارنل، کن جیونگ، ازرا میلر، زک افرون و میک مونی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند.