به گزارش پارس نیوز، 

مراسم تشییع پیکر مرحوم صادق عبداللهی طنزپرداز و نویسنده پیشکسوت که سابقه نویسندگی برنامه‌های طنز رادیویی از جمله «صبح جمعه با شما» و «رادیو جمعه» را در پرونده کاری خود داشت، از مقابل درب مسجد بلال سازمان صدا و سیما به سمت بهشت زهرا (س) آغاز شد.

حمیدرضا شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، محمد احسانی مدیر شبکه نسیم  و مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما و جمع دیگری از مدیران رسانه ملی در این مراسم حضور دارند. 

سعید توکلی مجری مراسم گفت: ویژگی مهم صادق عبداللهی لبخند و روحیه شاد او بود و امیدوارم دیگر شاهد از دست دادن هنرمندان خود نباشیم. چند ماه پیش برای صادق عبداللهی یک مراسم تجلیل برگزار شد و او اظهار امیدواری کرد که قبل از درگذشت همه هنرمندان به یادشان باشیم.

منوچهر والی زاده دوبلور و گوینده رادیو، در ادامه مراسم تشییع پیکر مرحوم صادق عبداللهی گفت: زمان زیادی نیست که از درگذشت دوست عزیزم حسین عرفانی گذشته؛ حدود ۵۰ سال با صادق عبداللهی عزیز در رادیو پیام رفاقت داشتم و نمی‌دانم بعد از این می توانم در رادیو پیام بدون حضور صادق حضور داشته باشم یا نه!

وی ادامه داد: سال‌ها دوستان رادیو جمعه با صادق عبداللهی کار کردند و باید آن‌ها بالای صحنه باشند و درباره او صحبت کنند. صادق عبداللهی سالها با صداقت نوشت. من کسی نیستم که بتوانم به نحو شایسته درباره صادق عبداللهی صحبت کنم.

گفتنی است؛ مجموعه برنامه تلویزیونی «هشیار و بیدار» یکی از کار‌های ماندگار این هنرمند است. مرحوم عبداللهی که تا هفته گذشته به نویسندگی رادیویی سرگرم بود، شنبه به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری شد و دیروز دعوت حق را لبیک گفت.