به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه ها با عنوان "جام ولایت" از روز دوشنبه 23 مهرماه در مجموعه فرهنگی،هنری،ورزشی فرهنگسرای رسانه رسما آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات رسانه‌های کشور اعم از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اینترنتی و رسانه‌های مکتوب، صوتی و تصویری و شبکه های صدا و سیما به رقابت خواهند پرداخت.

جام ولایت ، اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه ها رسما آغاز می شود

دبیر اجرایی گفت: تمام رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های صوتی و تصویری و سایت‌های ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در این دوره شرکت نموده اند و در روز قرعه کشی در جدول ثبت شده اند در مسابقات حضور خواهند داشت و برخی از تیم ها به علت عدم ارسال مدارک و نامه رسمی سازمانی و تشخیص ستاد اجرایی برگزار کننده مسابقات از دور مسابقات حذف شده اند.

عزیزی یادآورشد: با توجه به ایام عزاداری و اربعین حسینی و حضور مردمی و عاشقان اباعبدلله الحسین علیه السلام در کربلا ، ادامه مرحله های بعدی مسابقات بعد از ایام سوگواری اربعین و صفر برگزار خواهد شد که زمان و مکان دقیق آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: سرپرستان تیم مراحل برگزاری مسابقات را از طریق کانال جام ولایت و اخبار منتشره در رسانه ها دنبال کنند و همچنین در تنظیم زمان و حضور به موقع در زمان برگزاری مسابقات ستاد اجرایی را یاری نموده تا طبق برنامه اعلامی پیش رویم.

انتهای پیام/