به گزارش پارس نیوز، 

روز سه شنبه ۱۷ مهرماه، مراسم افتتاحیه نمایشگاه طراحی‌های محمدعلی نادری، هنرمند جوان بوشهری، از چهره جمعی از سرداران شهید دوران دفاع مقدس در گالری ابوالفضل عالی برگزار خواهدشد.

محمدعلی نادری گفت:این آثار با استفاده از پاستل، مداد گچی و ذغال روی مقوا طراحی شده اند و نمایشگاه حاضر در برگیرنده بیش از ۴۰ اثر از طراحی چهره سرداران شهید دفاع مقدس است.

وی در خصوص تکمیل مجموعه آثار طراحی چهره سرداران شهید گفت: تعداد زیادی فرماندهان دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند که از چندسال گذشته تصمیم به طراحی چهره آن عزیزان گرفتم و این کار همچنان ادامه دارد و به مناسبت‌های مختلفی که با نام هریک از آن شهیدان برگزار می‌شود، من هم نسبت به طراحی چهره ایشان اقدام می‌کنم.

بنا بر این گزارش، همزمان با افتتاح این نمایشگاه از تابلو نقاشی «غریبه» اثر استاد حبیب الله صادقی نیز در نگاه خانه سوره رونمایی خواهد شد. این اثر در سال ۱۳۷۶ در ابعاد ۱۲۰ در ۱۸۰ سانتیمتر با تکنیک رنگ و روغن خلق شده و مضمون آن نقدی است بر آن دسته از افراد که در زمان جنگ و بحران‌های کشور، بی توجه به مصائب مردم و جامعه، تنها به فکر خود و خانواده شان هستند.

افتتاح نمایشگاه «سربند‌های ماه»و رونمایی از اثر نقاشی غریبه، ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۱۷ مهرماه در گالری ابوالفضل عالی و نگاه خانه سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/