به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون؛ بیش از ۱۰۰ عنوان از کتاب‌های پرمخاطب و جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتادمین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

این نمایشگاه طی روز‌های ۱۸ تا ۲۲ مهر ۱۳۹۷ (۱۰ تا ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸) در کشور آلمان برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این دوره کتاب‌های صوتی و تصویری، کتاب‌های انگلیسی، مجموعه‌ نیاکان ما و برگزیده‌ آثاری که تاکنون حق نشر آن‌ها را از ناشران خارجی خریداری کرده، به نمایش می‌گذارد.

هم‌چنین برای معرفی بیشتر کتاب‌های کانون به ناشران خارجی و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت دو کتابچه تدوین شده که در یکی از آن‌ها نزدیک به ۳۸۸ عنوان از کتاب‌های تازه کانون و آثاری که توانسته موفقیت‌های بین‌المللی به دست آورد به زبان انگلیسی و در کتابچه دیگر خلاصه نزدیک به ۷۰ عنوان از رمان‌های نوجوان به زبان انگلیسی به چاپ رسیده است.

هفتادمین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حضور بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ ناشر کودک و نوجوان برپا می‌شود و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این نمایشگاه تلاش می‌کند تا ضمن معرفی و عرضه کتاب‌های خود، با ناشران سایر کشور‌ها برای خرید و فروش حق نشر آثار ارتباط‌های دوسویه برقرار کند.

گفتنی است؛ نمایشگاه فرانکفورت به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب در دنیا همواره بستر مناسبی برای معاملات بازرگانی و تبادل تجربه‌ها و دستاورد‌های حوزه صنعت نشر در دنیا بوده است.

غرفه‌ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه در سالن ۳.۰ شماره G۱۳۰ واقع شده است.

انتهای پیام/