به گزارش پارس نیوز، 

با حکم رمضان نژاد مدیر شبکه پنج سعید معدن کن به سمت قائم مقام این شبکه، مهدی امینی مشاور اجرایی و رئیس دفتر شبکه و علی مهرگان سرپرست طرح و برنامه این شبکه منصوب شدند.

در حکم سعید معدن کن که به سمت قائم مقام شبکه پنج منصوب شده، آمده است:

پوشش سراسری این شبکه با تمرکز ویژه بر موضوعات مربوط به کلان شهر تهران از اهمیت فعالیت در شبکه پنج سیما به عنوان رسانه‌ای تاثیر گذار و با ضریب نفوذ بالا حکایت دارد. نقش حضرتعالی در پی گیری امور و ایجاد هماهنگی بین گروه‌ها و برنامه‌های مختلف شبکه به منظور ارائه تصویری پرنشاط، منسجم و پیشرو از ام القرای اسلامی بسیار حائز اهمیت است.

همچنین تسهیل تعامل با بخش‌های درون و برون سازمانی به منظور دست یابی سریع‌تر به اهداف مد نظر شبکه در تولید پیام از مهمترین محور‌های فعالیت شما است.

از زحمات خالصانه و برادرانه جناب آقای دکتر تورنگ در دوره حضور در این مسئولیت و سرپرستی گروه کودک و خانواده قدردانی می‌کنم.

در حکم مهدی امینی به سمت مشاور اجرایی و رئیس دفتر شبکه پنج آمده است:

توجه ویژه به ظرایف ارتباطی و پی گیری جدی امور مربوط به شبکه در ساختار درون و برون سازمانی، تعامل شایسته با همکاران شبکه پنج سیما به مثابه یک خانواده، تسهیل امور اداری و پشتیبانی و نظارت بر اجرای صحیح قوانین مربوط، از جمله مهمترین نکاتی است که باید مد نظر حضرتعالی باشد.

در حکم علی مهرگان به عنوان سرپرست طرح و برنامه شبکه پنج سیما آمده است:

نقش راهبردی این مدیریت در طراحی پیام با در نظرگرفتن اقتضائات زمان حال، آینده پژوهی با تمرکز بر خلاقیت‌های رسانه ای، تشکیل شورای جدید طرح و برنامه شبکه را ایجاب می‌کند. همچنین نظارت بر روند تولید و محتوای برنامه‌ها به طوریکه کاملاً منطبق بر طرح‌های تصویب شده و نظارت شورای طرح و برنامه باشد باید به طور جدی در دستورکار قرار گیرد.

برگزاری کارگاه های تجزیه و تحلیل برنامه های شبکه با حضور عوامل برنامه ساز و کارشناسان و اقدام عملیاتی برای افزایش جذابیت و کارایی برنامه ها در هماهنگی کامل با مدیران گروه ها، ارائه پیشنهاد‌های ماهیانه، فصلی و سالیانه با درنظرگرفتن اقتضائات مختلف کشور و برای اجرای مستمر مأموریت های محوله به شبکه ۵ سیما از مهمترین موضوعاتی است که باید در طرح و برنامه شبکه به آن‌ها پرداخته شود.

از زحمات و خدمات جناب آقای رحمان قنبرزاده، در مدت سرپرستی این مسئولیت قدردانی می‌کنم و سرافرازی و بهروزی ایشان را از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/