به گزارش پارس نیوز، 

علیرضا سجادپور، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس سینما و از مدیران اسبق سینمای ایران که چندی قبل خبر ابتلا به سرطانش در رسانه‌ها منتشر شده بود، درباره آخرین وضعیت درمانی خود گفت: همچنان مراحل شیمی‌درمانی بنده ادامه دارد و در این مدت به‌طور کامل تحت نظر پزشکان این مراحل را طی کرده‌ام.

سجادپور با اشاره به سرایت سرطان به ریه‌هایش عنوان کرد: در این مدت بیشتر در بیمارستان و تحت نظر پزشک مراحل شیمی‌درمانی را طی می‌کنم و هر از گاهی هم فرصتی فراهم می‌شود تا به منزل بروم.

وی در پایان درباره تاثیر این فرآیند درمانی بر فعالیت‌های سینمایی اش هم گفت: شکر خدا فعالیت‌هایم قطع نشده است و همین روزها و در حین مراحل درمانی با همراهی برخی دوستان روی چند فیلمنامه جدید کار می‌کنم که پس از اتمام دوره درمان پیگیر تولید آن‌ها خواهم بود.

علیرضا سجادپور کارگردان، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده سینما است که در دوره حضور جواد شمقدری در سازمان سینمایی عهده‌دار مسئولیت اداره نظارت و ارزشیابی بود. او پیش‌تر اعلام کرده بود که از دو سال پیش درگیر بیماری سرطان شده است و در طی این دو سال این بیماری از مقدماتی به حالت پیشرفته رسیده است.


انتهای پیام/