به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما؛ مجموعه مستند «بهتر می‌شود» به کارگردانی دری رضایی با موضوع عادت‌های اجتماعی در ۱۳ قسمت بیست‌وشش دقیقه‌ای آماده پخش شد.

در این مجموعه، یک مستندساز (فرزاد خوشدست) را خواهیم دید که متناسب با نیاز هر موضوع یا عادت اجتماعی، در برابر دوربین مرحله تحقیق، نگارش و پیدا کردن سوژه یک فیلم مستند را در لابه‌لای رخداد‌های اجتماعی به شکلی دراماتیک پیگیری می‌کند و گاهی همراه سوژه‌ها به ریشه‌یابی هر یک از این عادت‌های اجتماعی می‌پردازد.

این مجموعه در مکان‌های متفاوتی مانند زندان اوین، کهریزک، پلیس راهور، آگاهی شاپور، رادیو تهران، ساختمان پلاسکو، کمپ ترک اعتیاد، کافه اوتیسم و ... فیلمبرداری شده است.

از عوامل اصلی این مجموعه می‌توان به نویسنده و کارگردان: دری رضایی، راوی و مشاور کارگردان: فرزاد خوشدست، مشاور رفتارشناسی و اجتماعی: محسن عبداللهیان، گروه تحقیق و نگارش: دری رضایی، محسن عبداللهیان، سمیرا زمانی، تصویربرداران: مهدی مولایی، بهادر فتاح طاری، صدابرداران: حمید دژاکام، حسن مهدوی، ستاره رضایی، تدوین و صداگذاری: فرزاد خوشدست، بهادر فتاح طاری، دستیار تدوین: نازنین رفاهی، دستیار کارگردان: ملیکا ابوطالبی، مدیر تولید: سامان سیوس، مجتبی احمدی، تهیه کننده: دری رضایی اشاره کرد.

گفتنی است؛ «بهتر می‌شود» در شبکه مستند سیما تولیدشده و شنبه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ از این شبکه پخش خواهد شد و تکرار آن ۳:۳۰ بامداد و ۱۰:۳۰ روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام/