به گزارش پارس نیوز، 

عبدالرضا اکبری بازیگر سینما و تلویزیون ضمن تسلیت به خانواده مرحوم یدالله صمدی و جامعه هنری، درباره این هنرمند فقید گفت: مرحوم صمدی مدتی پیش در به علت عارضه بیماری کبد، در بیمارستان بستری بود که نشد به عیادتش بروم، اما باز با این حال از شنیدن این خبر درگذشتش به شدت متاثر و شوکه شدم.

وی با اشاره به همکاری خود با یدالله صمدی در سریال «شوق پرواز» افزود: «شوق پرواز» یکی از خاطره انگیز‌ترین کار‌هایی بود که در کنار مرحوم صمدی تجربه کردم. او کارگردانی با اخلاق، شریف، خلاق و آشنا با زبان سینما و تلویزیون بود و می‌دانست مخاطب به فراخور جامعه به چه خوراک فرهنگی نیاز دارد.

اکبری بیان کرد: مرحوم صمدی همیشه در کمال آرامش بازیگران را راهنمایی می‌کرد تا آنچه را که باید جلوی دوربین بازی کنند، و این همدلی و همراهی‌ها باعث می‌شد تا بازیگربه خوبی با نقش ارتباط برقرار کند.

بازیگر «شوق پرواز» درباره ماندگاری این سریال تایید کرد: صمدی در تمام آثارش بسیار متعهد بود و برای ساخت سریال «شوق پرواز» از تمام  جانش مایه گذاشت تا اثری در خور و قابل دفاع تولید کند. او همیشه نگران این بود که اگر خانواده شهید بابایی از کار راضی نباشند چه کند.

اکبری یادآور شد: جای یدالله صمدی در عرصه هنر خالی خواهد ماند و سال‌ها طول خواهد کشید تا کسی مانند او جایش را در این عرصه پر کند.