به گزارش پارس نیوز، 

فیلم سینمایی "سانجو" به کارگردانی "راجکومار هیرانی" اکران بین المللی خود در سینماهای بالیوود را از 29 ژوئن 2018 مصادف با جمعه 8 تیر ماه آغاز کرده و با گذشت نزدیک به سه ماه اکران موفقی در سینماهای جهان نداشته و تنها 70 میلیون دلار فروخته است.

سانجو نه تنها در یک خانواده سینمایی به دنیا آمده بود بلکه علاقه بیش از اندازه او به سینما باعث ورود او به این عرصه شد. او نیز همانند پدر خود حضور در نقشهای اکشن و تا حدودی منفی را دوست داشت اما علی‌رغم این قضیه او همواره فردی آرام و دوست‌داشتنی بود.

سانجی دات که این فیلم بر اساس زندگی او ساخته شده یکی از پرحاشیه ترین بازیگران بالیوود است که اعتیاد را پشت سر گذاشته است. وی هجده ماه به اتهام همکاری در یک بمب گذاری در زندان به سر برد.

رانبیر کاپور در نقش سانجی دات، آنوشکا شارما در نقش وکیل، پارش راوال در نقش سونیل دات، سونام کاپور در نقش تیان آمبانی، دیا میرزا در نقش مانیاتا دات و کاریشما تانا در نقش مادهوری دیکشیت در فیلم سینمایی "سانجو" به ایفای نقش پرداخته اند.

زندگی عجیب بازیگر حاشیه ساز سینمای هندوستان

عامال ملک سازنده موسیقی متن این فیلم را بر عهده دارد. او آهنگی به نام "Kya Yahi Pyar Hai" را که توسط راشمی ویراگ نوشته شده است تهیه کرده است، آرمان ملک اجرای این اثر را بر عهده دارد.