به گزارش پارس نیوز، 

«هزارپا» آخرین ساخته ابوالحسن داوودی بعد از گذشت ۵ هفته از اکران عمومی رکورد فروش تاریخ سینمای ایران را جابه‌جا کرد.

هزارپا

 

«هزارپا» آخرین ساخته ابوالحسن داوودی ۵ هفته است که در سینما‌های کشور اکران شده. این فیلم با در اختیار داشتن ۱۵۵ سالن در هفته گذشته توانست ۴ میلیارد و ۲۷۲ میلیون تومان فروش داشته باشد. «هزارپا» فیلمی پر بازیگر است که می‌توان به نقش‌آفرینی جواد عزتی و رضا عطاران در آن اشاره ویژه کرد. این فیلم تا به امروز ۲۱ میلیارد و ۶۰۷ میلیارد تومان فروش داشته است.

کاتیوشا

«کاتیوشا» در دومین هفته اکران ۳۹۶ میلیون تومان فروش داشت. تازه‌ترین ساخته علی عطشانی ۱۰۱ سالن در اختیار دارد و در این هفته دومین فیلم پرفروش هفته لقب گرفت.

دم‌سرخ‌ها

آرش معیریان با استفاده از بازیگرانی همچون جواد رضویان، بهنوش بختیاری و اندیشه فولادوند فیلمی با ژانر کمدی ساخته است. این اثر در اولین هفته اکران ۳۴۸ میلیون فروش داشت و رتبه سوم را در فروش این هفته فیلم‌های سینمایی کسب کرد.

خاله قورباغه

 

افشین هاشمی فیلمی با موضوع کودکان روی پرده دارد. فرشته طائرپور تهیه کننده این اثر است. «خاله قورباغه» در هفته گذشته ۳۱۸ میلیون تومان فروش کرده است. این فیلم بعد از گذشت ۶ هفته از اکران به فروش ۱ میلیارد و ۷۶۶ میلیون تومانی رسیده است.

تگزاس

جدیدترین فیلم مسعود اطیابی که از بیست‌ونهم فروردین‌ماه در سینما‌های کشور اکران شده، در هفته گذشته ۲۵۵ میلیون تومان فروش داشت تا جمع درآمد آن از گیشه به رقم ۱۴ میلیارد و ۲۲ میلیون تومان برسد. در «تگزاس» بازیگرانی همچون حمید فرخ‌نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی نقش‌آفرینی می‌کنند.

دارکوب

بهروز شعیبی فیلم «دارکوب» را روی پرده سینما‌های کشور دارد. این فیلم در هفته گذشته ۱۸۶ میلیون تومان فروش داشت و عنوان ششمین فیلم پرفروش هفته را کسب کرد. «دارکوب» فیلمی با موضوع آسیب‌های اجتماعی است که در آن مهناز افشار و امین حیایی نقش‌آفرینی می‌کنند. آخرین ساخته شعیبی در مجموع ۱ میلیارد و ۶۸۲ میلیون تومان فروش داشته است.

دشمن زن

اولین ساخته کریم امینی بعد از گذشت ۸ هفته اکران به فروش ۲ میلیارد و ۸۵۹ میلیون تومان رسیده است. این فیلم در هفته گذشته توانست عنوان ششمین فیلم پرفروش هفته را کسب کند. «دشمن زن» در هفته گذشته ۱۸۵ میلیون تومان فروش داشت.

من دیوانه نیستم

آخرین ساخته علیرضا امینی در دومین هفته اکران عمومی توانست ۱۱۵ میلیون فروش داشته باشد. این فیلم با در اختیار داشتن ۵۱ سالن تا به امروز ۲۵۶ میلیون در مجموع فروش داشته است.

به وقت خماری

 

«به وقت خماری» فیلمی به کارگردانی محمدحسین لطیفی با نویسندگی احمد رفیع‌زاده و تهیه‌کنندگی جمال گلی است. این فیلم بعد از ۶ هفته اکران ۱ میلیارد تومان فروش داشته است. فیلم محمدحسین لطیفی در هفته‌ای که گذشت ۶۰ میلیون تومان فروش داشت.

دلم می‌خواد

«دلم می‌خواد» بهمن فرمان‌آرا بعد از ۸ هفته به فروش ۱ میلیارد و ۴۹۸ میلیون تومانی رسید. این فیلم در هفته گذشته ۵۸ میلیون تومان فروش داشت. فیلم فرمان‌آرا با توجه به این فروش در رده نهم جدول پرفروش‌ها قرار گرفت.

خجالت نکش

اولین ساخته سینمایی رضا مقصودی با بازی احمد مهرانفر، شبنم مقدمی، لیندا کیانی، شهره لرستانی، الناز حبیبی، علی صالحی و سام درخشانی بعد از ۱۴ هفته اکران ۴ میلیارد و ۵۴۷ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم طنز در هفته گذشته نیز ۲۰ میلیون تومان فروش داشت.

انیمیشن فیلشاه

فیلم هادی محمدیان که ۲۳ سالن در اختیار دارد، در هفته گذشته میلیون ۹ تومان فروش کرد. «فیلشاه» تاکنون ۷ میلیارد و ۸۷۸ میلیون تومان فروش داشته است.

مرداد

اکران نه چندان موفق فیلم بهمن کامیار هفته به هفته نمایان‌تر می‌شود. این فیلم در هفته‌ای که گذشت ۸ میلیون تومان فروش داشت و در مجموع ۶ هفته به فروش ۱۰۵ میلیون تومانی رسید.

مصادره

پرفروش‌ترین فیلم اکران نوروز تاکنون ۱۵ میلیارد و ۶۸۶ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم در هفته گذشته نیز ۷ میلیون تومان درآمد کسب کرد و چهاردهمین فیلم پرفروش هفته لقب گرفت. در فیلم «مصادره» رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، هادی کاظمی و مهران احمدی نقش‌آفرینی می‌کنند.

خوک

پانزدهمین فیلم پرفروش هفته گذشته «خوک» مانی حقیقی است که برای اولین‌بار در جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمد. این فیلم که تنها ۱ سالن در اختیار دارد بعد از گذشت ۱۴ هفته از اکران ۱ میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان فروش کرده و در هفته گذشته نیز ۴ میلیون تومان درآمد کسب کرد. فیلم مانی حقیقی نسبت به هفته‌های گذشته فروش ضعیف‌تری داشت.

شماره ۱۷ سهیلا

اولین تجربه محمود غفاری هر اندازه که در جشنواره‌های خارجی موفق بود، اما در گیشه دستاوردی نداشت. این فیلم که بعد از ۷ هفته اکران ۱۱۳ میلیون تومان فروش داشته در هفت روز گذشته ۱ میلیون فروش کرد و رتبه ۱۶ را در جدول میزان فروش هفته به خود اختصاص داد.


انتهای پیام/