به گزارش پارس نیوز، 

 بر اساس خبر رسیده، همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، نشست معرفی و بازخوانی کتاب "اردوگاه اطفال" با حضور نویسنده کتاب، مرتضی سرهنگی، سعید اوحدی، علیرضا رحیمی و جمعی از چهره‌های فرهنگی و مذهبی کشور روز دوشنبه 22 مردادماه در فرهنگسرای مهر برگزار می‌شود.

در معرفی این کتاب عنوان شده است: "اردوگاه اطفال" در ادامه کتاب "آن بیست و سه نفر " به رشته تحریر درآمده و تقریظ مقام معظم رهبری را نیز به همراه دارد. این کتاب روایت دو سال خاطره از اتفاقات تلخ و شیرین و حماسه‌های باورناپذیر است که آفرینندگان آن نه ارتشی‌های سرد و گرم چشیده بودند و نه پاسدارهای جان بر کف ، بلکه اسیران نوخاسته‌ای بودند که حزب بعث از اردوگاه‌های اسرا انتخاب و به آن بیست و سه نفر ملحق کرد تا برنامه تبلیغ علیه ایران را با حربه "کودکان جنگ" ادامه بدهد.

بازخوانی این اثر با مشارکت انتشارات سوره مهر، روز دوشنبه 22 مردادماه ساعت 18 با حضور سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری، عبدالحمید قره‌داغی مدیر عامل انتشارات سوره مهر، حامد عسگری شاعر، و مهدی طحانیان و علیرضا رحیمی که روایت اسارت آنها در کتاب آمده است برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند به نشانی اتوبان شهید تندگویان، خیابان شهید لطیفی، کوچه تگرگ، بوستان بعثت، فرهنگسرای مهر مراجعه کنند.