به گزارش پارس نیوز، 

محمد علی آبادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سبزوار گفت: مراسم آیین تجلیل از خبرنگاران سبزوار ،سه شنبه شب 16 مردادماه در مرکز بنیاد خیریه سالمندان مادربا حضورخانواده دکتر قندی برگزار ، و در حضور مسئولان استانی و شهرستانی از تمبر یادبود استاد قندی رونمایی خواهد شد.

علی ابادی افزود: طبق رایزنی های صورت گرفته، دراین مراسم ،معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیرانی از اداره کل پست خراسان رضوی،خانواده زنده یاد استاد قندی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی حضور خواهند داشت.

وی گفت: در این مراسم برای نخستین بار در کشور "نشان زنده یاد قندی" به خانواده این روزنامه نگار و ۳ نفر از پیشکسوتان عرصه خبر کهن شهر دیار سربداران اعطا خواهد شد.

وی در ادامه گفت: تجلیل از خبرنگاران خانواده معظم شهدا، خبرنگاران پیشکسوت و خبرنگاران سبزوار، اجرای برنامه های هنری و ... از جمله برنامه های این مراسم خواهد بود.

علی آبادی گفت: در این مراسم مادران سالمند نیز به عنوان مهمان ویژه در کنار دیگر مدعوین حضور و محفل آرای این آیین خواهند بود.

گفتنی است حسین قندی که در سال ۱۳۳۰ در سبزوار به دنیا آمد، روزنامه‌نگار ، استاد رشتهٔ علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و مدرس روزنامه‌نگاری، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد از آمریکا در رشتهٔ مدیریت بین‌الملل بود.

ویژه‌ترین مهارت حسین قندی را در انتخاب تیترهای مناسب برای مطالب مطبوعاتی می‌دانند.

وی که با بیماری آلزایمر دست و پنجه نرم می کرد در اردیبهشت ماه سال ۹۴پس از طی یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام/