لی لی رز دپ متولد ۲۷ می ۱۹۹۹ در فرانسه،  دارای قد ۱۶۰ سانتی متری و وزن ۴۷ کیلوگرم است. او فرزند جانی دپ و ونسا پارادیس، خواننده و مدل محبوب فرانسوی است. لی لی همین طور برادر کوچک تری به نام جان کریستوفر دپ دوم دارد.


 

مدلینگ برای برند شنل

دختر جانی دپ سوپر مدل برند شنل+ عکس ها

مدوپیا، خود لی لی در مصاحبه اش با مجله ووگ می گوید که شنل همیشه بخشی از زندگی او بوده! مادر او ونسا پارادیس یکی از آیکن های مد فرانسه حساب می شود و در سال ۱۹۹۱ در تبلیغی از شنل که برای عطر کوکو بوده حضور داشته است.

حضور در سینما

لیلی علاوه بر دنیای مدلینگ در دنیای سینما نیز نقش آفرینی کرده است و از فیلم های او می شود به همبازی بودن با ناتالی پورتمن برای فیلم فرانسوی Planetarium در سال ۲۰۱۶ و the Dancer و … اشاره کرد. وی همین طور برای تمرکز زیادتر بر روی حرفه و علایقش در سن شانزده سالگی مدرسه را ترک کرد.

دختر جانی دپ سوپر مدل برند شنل+ عکس ها

لی لی در باره ملاقات با کارل لاگرفلد چهره شناخته شده دنیای مد می گوید: من زمانی که تنها ۸ سال سن داشتم با مدل مو و چتری وحشتناکی که مانند مدل موی دونالد ترامپ است کارل لاگرفلد را در استودیو شنل به همراه مادرم ملاقات کردم! لی لی به واسطه رابطه نزدیک خود و ونسا با این برند سالها بعد مورد توجه شنل و کارل لاگرفلد قرار گرفت و از چهره های محبوب لاگرفلد شد و در کمپین های متفاوتی از شنل که اولین آن در ۱۶ سالگی لی لی برای عینک آفتابی این برند بود و مهم ترین آن تبلیغ عطر تاریخی شماره پنج شنل بود.

لی لی رز دپ در این سالها به شنل و کارل لاگرفلد وفادار بود و اولین کت واک خود را نیز برای شنل انجام داد که توجه زیادی نیز به خود جلب کرد. کارل لاگرفلد درباره او می گوید:لی لی یک دختر جوان از نسل جدید می باشد که همه خصوصیات یک ستاره را درون خود دارد.

رابطه پدر و فرزند

دختر جانی دپ سوپر مدل برند شنل+ عکس ها

پدر او جانی دپ پس از ۱۴ سال زندگی مشترک از ونسا جدا شد و برخلاف تصور عموم از جدایی و ارتباط والدین با فرزندان، جانی در رابطه با لی لی به مجلات میگوید: لی لی از صحبت کردن نمی ترسد و دختر درخشان و باهوشی است که من تا به حال دیده ام حتی خیلی زیادتر از من! او همین طور با من رابطه صمیمی و خوبی دارد.

دختر جانی دپ سوپر مدل برند شنل+ عکس ها

 

انتهای پیام/