به گزارش پارس نیوز، 

هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 12 ژوئن 2017 ؛ 21 تیرماه 1397 است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در این هفته/تصاویر

رتبه پنجم: فیلم « سیکاریو : روز سولدادو » / فروش : 7.6 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « استفانو سولیما » ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 19 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 35.6 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « بنیسیو دل‌تورو » و « جاش برولین » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 35 میلیون دلار است.

داستان فیلم در شرایطی آغاز می‌شود که درگیری‌ها بین ماموران امنیتی آمریکایی و قاچاقچیان مواد مخدر مرز مکزیک افزایش یافته است و همین موضوع باعث بمب گذاری ها و حملات تروریستی متعددی شده است. در چنین شرایطی مامور مت گریور با نقش آفرینی جاش برولین وظیفه دارد به سرکوب این آشوب‌ها بپردازد.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در این هفته/تصاویر

رتبه چهارم: فیلم « اولین پاکسازی » / فروش : 17.3 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « جرارد مک‌موری » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 17.3 میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم « لکس اسکات » و « جُروان وید » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 13 میلیون دلار است.

عنوان فعلی یعنی « اولین پاکسازی » چهارمین نسخه از مجموعه فیلم‌های پرطرفدار پاکسازی است. کارگردان در ساخت این سری، تلاش می‌کند که پیش‌درآمدی بر ساخت سه قسمت قبلی داشته باشد و به اولین رویداد پاکسازی می‎پردازد.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در این هفته/تصاویر

رتبه سوم: فیلم « شگفت انگیزان 2 » / فروش : 28.4 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « برد بِرد » ساخته شده است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ 28.4 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 504 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « هولی هانتر » و « سارا واول » هستند. همچنین بودجه ساخت این انیمیشن نیز مشخص نیست. لازم به ذکر است که رکورد بیشترین فروش در طول یک هفته در سال 2018 نیز به انیمیشن شگفت انگیزان 2 تعلق گرفته است.

هنگامی که خانواده آقای شگفت انگیز قصد داشتند در آرامش و راحتی زندگی کنند، سر و کله یک موش کور پیدا می‌شود که با دستگاه عظیمش از دل زمین بیرون می‌آید و تصمیم می‌گیرد که شهر را به تصاحب کند. ولی باز هم شگفت انگیزان تصمیم می‌گیرند لباس‌های خود را بر تن کنند و به نبرد با این موجود خبیث بپردازند.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در این هفته/تصاویر

رتبه دوم: فیلم « دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی » / فروش : 28.6 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « جی.جی بایونا » ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 28.6 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 333 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « کریس پرت » و « برایس دالس هاوارد » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 170 میلیون دلار است.

اتفاقات قسمت دوم این فیلم چند سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان پیدا می‌کند. جایی که آتشفشان جزیره ایسلا نوبلار واقع در پارک دنیای ژوراسیک فوران کرده و در این بین کلیر و اوون به دنبال نجات گونه های خاص دایناسورهای باقی مانده هستند.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در این هفته/تصاویر

رتبه اول: فیلم « مرد و مورچه‌ای و زنبور » / فروش : 75 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « پیتون رید » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 75 میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم « پاول رود » و « اوانجلینا لیلی » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز هنوز مشخص نیست.

این قسمت دومین نسخه از سری فیلم های مرد مورچه ای است. فیلم اول توانست در گیشه فروش بسیار خوبی کسب کند، علارقم اینکه داستان نسبتا قوی پشت آن نبود، اما به هر حال شرکت مارول تصمیم به ساخت نسخه دوم آن گرفت و در حال حاضر نیز در هفته اول شاهد فروش خوبی از آن هستیم. داستان این قسمت در ادامه نسخه پیشین شکل می‌گیرد، جایی که مرد مورچه ای قدرت بیشتری کسب کرده اما دشمنان وی نیز قوی تر شده‌اند.