به گزارش پارس نیوز، 

مارگو رابی، بازیگر نقش هارلی کوئین، در مصاحبه با یاهو در حاشیه تور مطبوعاتی فیلم "ترمینال"، اطلاعات جدیدی را از فیلم "پرنده های شکاری" به اشتراک گذاشته است.

زومجی، در ابتدا یاهو از رابی در مورد اینکه آیا شخصیت هارلی کوئین در فیلم Birds of Prey با ظاهر جدیدی حضور خواهد داشت یا اینکه او بار دیگر با ظاهر و لباس این شخصیت در فیلم "جوخه انتحار"، در این فیلم حضور خواهد داشت سوال پرسید. رابی در پاسخ جواب مثبت داد و گفت که هارلی کوئین قرار است با ظاهری جدید در فیلم Birds of Prey حضور داشته باشد، اما از دادن اطلاعات زیادتری خودداری کرد.

رابی گفت: نه من نمی توانم چیز زیادتری بگویم و صادقانه بگم این بخاطر این است که این لباس هنوز طراحی نشده است، اما بله او با ظاهری جدید در این فیلم حضور خواهد داشت. به زودی لباسی جدید برای هالووین وجود خواهد داشت.

66c906d8-f4f4-413c-9555-67269c4b8c4f

زیادتر شخصیت های کمیک Birds of Prey را شخصیت های سفید پوست تشکیل می دهند. با این حال، رابی در ادامه این مصاحبه تایید کرد که از بازیگران رنگین پوست برای شخصیت های فیلم Birds of Prey نیز استفاده خواهد شد و این موضوع باعث ایجاد محدودیت برای انتخاب بازیگران این فیلم از دنیای دی سی (DC) نمی شود.

رابی گفت: بله دقیقا. زندگی واقعی تنها یک تصویر خاص نیست. ما باید انعکاسی از جامعه امروز را در فیلم نمایش دهیم.

a6f20add-d7a9-48b3-926e-6fc65b6d626b

رابی به تازگی در یک مصاحبه تایید کرده بود که فیلم Birds of Prey با درجه سنی بزرگسال (R) تولید و منتشر خواهد شد. فیلمبرداری و تولید این فیلم نیز از ژانویه ۲۰۱۹ (دی یا بهمن ۱۳۹۷) آغاز می شود.  کاتی یان کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و همچنان در این پروژه حضور خواهد داشت.


انتهای‌ پیام/