به گزارش پارس نیوز، 

پرویز فلاحی‌پور بازیگر سریال شهرزاد در خصوص فعالیت‌های خود در سال 97 گفت: بعد از بازی در سریال شهرزاد و اتمام پخش آن پیشنهادات بسیاری را برای بازی داشته ام اما تاکنون هیچکدام از آنها را قبول نکرده ام زیرا نتوانستم با این آثار ارتباط برقرار کنم.

وی درباره پایان سریال شهرزاد 3 و نظراتی که در خصوص پایان بندی آن داده شده افزود: واقعیت امر هر فیلمنامه نویسی به نوعی فیلم را به پایان می برد و فیلمنامه نویس سریال شهرزاد نیز آخر داستان را اینگونه دیده بود زیرا بالاخره شخصیت‌ها باید تکلیفشان در داستان مشخص می شد.

بازیگر سریال "شب دهم"درباره تلخ بودن پایان مجموعه شهرزاد تاکید کرد: برخی می گویند آخر شهرزاد بسیار تلخ بود. این از خاصیت آثار حسن فتحی است که پایان بندی آثارش با سایر آثار متفاوت است. او این نوع پایان را برای آثارش دوست دارد.

وی در همین راستا ادامه داد: پایان بندی سریال شهرزاد 3 مرا به شدت یاد پایان سریال "شب دهم" انداخت. این طور نیست که پایان آثار فتحی حتماً باید تلخ باشد اما همواره با چرخش قصه و شوکه شدن مخاطب همراه است.

بازیگر سریال "کهنه سرباز"درباره دلیل کم کاری خود بعد از شهرزاد 3 اضافه کرد: مردم از بازی من در شهرزاد 3 راضی بودند و همین باعث شده تا مسئولیت من برای کارهای بعدی سخت شود. همین بار مسئولیت دلیلی شده تا در انتخاب آثار وسواس بسیار زیادی به خرج داده و به هر کاری نروم.

وی درباره احتمال ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد 4 افزود: من فکر نمی کنم شهرزاد 4 ساخته شود. تصمیم گیرنده نهایی این اتفاق حسن فتحی است اما با توجه به وضعیت فعلی هیچ خبری از سوی عوامل برای ساخت فصل چهارم به ما داده نشده است.

فلاحی پور درباره احتمال بازی‌اش در سریال ماه محرمی خاطرنشان کرد: هنوز پیشنهادی برای بازی در یک سریال محرمی را ندارم اما تجربه و خاطره خوبی از شب دهم در خاطرم باقی مانده است. من به کار با کیفیت اهمیت می دهم و اگر امسال کار خوبی برای محرم پیشنهاد شود بدون شک در آن بازی می کنم.