به گزارش پارس نیوز، 

حمیدرضا مهدوی مقدم عصر دوشنبه افزود: این فیلم داستانی به کارگردانی هادی حیدرنیا روایتگر داستان یک مقنی است که به هنگام حفاری درون قنات بر اثر ریزش کوره قنات بیهوش و محبوس می شود و پسر نوجوانش تلاش زیادی برای نجات پدر می کند.
وی ادامه داد: فیلمنامه نویس و تصویربردار این فیلم به ترتیب محمد برادران و امیررضا صباغیان هستند و تدوین و صداگذاری و صدابرداری آن را علی اکبر اسماعیلی و بهزاد برادران بر عهده داشته اند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 'صداهایی از آبها' هند با تمرکز بر موضوع آب و مسائل مربوط به آن توسط انجمن فیلم بنگلور برگزار می شود. در این جشنواره فیلمهای کوتاه داستانی، مستند و انیمیشین با موضوع کمبود آب سدها و ویرانی آنها، حفاظت از برداشت آب، درگیری و مبارزه برای کسب آب، سیل، خشکسالی، گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوا به نمایش در می آید.
وی افزود: فیلم کوتاه داستانی 'تشنه' در سالهای 1393 و 1394 نیز در جشنواره بین المللی فیلم کودک و جشنواره ملی جلوه های آب اصفهان موفق به کسب عنوان بهترین فیلمنامه شد.
انجمن سینمای جوانان گناباد در زمینه آموزش عکاسی، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، تدوین، صدابرداری و صداگذاری، تصویربرداری، فیلم داستانی، مستند و تجربه گرا فعالیت می کند و محصولات هنرآموزانش تاکنون افتخارات بسیاری در جشنواره های فیلم و عکس داخلی و بین المللی کسب کرده است. گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.