به گزارش پارس نیوز، 

سمیه سادات علوی نیا، مدیر مسئول انتشارات «قلم طلایی»؛ در خصوص کتاب های آماده عرضه این موسسه در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  گفت: قرار است چهارده عنوان کتابی را که تا کنون در انتشارات قلم طلایی منتشر کرده ایم، در نمایشگاه کتاب تهران عرضه کنیم. این کتابها در غرفه پایتخت کتاب ایران که شهر کاشان است، منتشر خواهد شد.

وی افزود: از جمله کتاب هایی که این انتشارات در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می کند، «تا مرز سکوت» اثر شهلا شایان است. این کتاب به صورت مجموعه ای از شعر و نقاشی منتشر شده است.کتاب دیگر «ای کاش یادم نمی آمد» اثر محمد سجاد نگه دار است. در واقع این کتاب جلد دوم کتاب «شیف» است.

مدیر مسئول انتشارات قلم طلایی ادامه داد: کتاب «چشم به راه» اثر جهان آرایی، «گناه باران» اثر سید محمود علوی نیا، و مجموعه اشعار خانم صالحان کتاب هایی هستند که انتشارات قلم طلایی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در غرفه پایتخت کتاب عرضه می کند.

گفتنی است؛ سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» در مصلای تهران از 12 تا اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.