• لینک کوتاه
 • کد خبر: 484628
  به گزارش پارس نیوز،

  رئیس صداوسیما: حق با حاتمی‌کیا است؛ به برنامه هفت تذکر داده شد/ «لاتاری» مظلوم واقع شد

  رئیس رسانه ملی با اشاره به صحبت‌های شب گذشته ابراهیم حاتمی‌کیا در اختتامیه جشنواره فجر گفت: در این زمینه حق با ابراهیم حاتمی‌کیاست.

  علی عسکری رئیس رسانه ملی در گفت‌وگو با فارس درباره صحبت‌های شب گذشته ابراهیم حاتمی کیا اظهار داشت: در این زمینه در برنامه هفت اشتباه کردند و تذکر لازم در این خصوص داده شده است.

  رییس سازمان صدا و سیما فیلم سینمایی «به وقت شام» را اثری منحصر بفرد و نمایانگر اقتدار و انسانیت جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: از سردار حاج قاسم سلیمانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از ساخت این فیلم ارزشمند حمایت کردند سپاسگزاری می‌کنم.

  عسکری در پایان در پاسخ به این سوال که جشنواره فیلم فجر امسال را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: به نظرم جشنواره امسال نسبت به سالیان قبل بهتر مدیریت شد، اما در همین جا باید بگویم که فیلم سینمایی «لاتاری» هم که فیلمی انسانی، عاشقانه و جوانمردانه بود مظلوم واقع شد.

  برنامه کشور سینما
  • بی نام
   پاسخ

   یک روز میاید و به جای این همه حرف دروغ و مفت متوجه می شید..چقدر از شما متنفرند..تا آنجایی که اگر اوضاع به همین منوال پیش بره هیچ مرز اخلاقی برای ابراز تنفر وجود نداره..خدا به دادتون برسه اون وقت

  • ایانی
   پاسخ

   حاتمی‌کیا آدم صدا وسیما میلی است

  • ناشناس
   پاسخ

   واقعا رشیدپور و دارو دستش دیگه شورشو دراوردند.بابا همه ی ما مثه همیم.درست نیست با افکار مخاطبین خودتون بازی می کنید

  • ناشناس
   پاسخ

   واقعا رشیدپور و دارو دستش دیگه شورشو دراوردند.بابا همه ی ما مثه همیم.درست نیست با افکار مخاطبین خودتون بازی می کنید

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها