• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 436970

  در سومین برنامه سه ستاره ویژه تحویل سال؛ علیخانی میزبان بازیگران سریال «پژمان» شد.

  به گزارش پارس نیوز،

   درست 195 دقیقه مانده به آغاز سال جدید؛ ویژه برنامه عیدانه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی آغاز شد. این برنامه قراراست مهمانان متقاوتی را پذیرا باشد.

  در بخش ابتدایی ویدئویی از درختکاری مرضیه برومند، ستاره اسکندری، شبنم قلی‌خانی و گلاره عباسی پخش شد.

  سام درخشانی و همسرش و پژمان جمشیدی به همراه خواهرش مهمانان ابتدایی سه ستاره بودند. در ابتدا در خصوص کارهای متفاوت این دو صحبت شد.

  جمشیدی از فروش میلیاردی فیلم خوب بد جلف خبر داد و درخشانی گفت: پژمان جزو بازیگرانی بوده که فیلم های او پر فروش شده است.

   
  جمشیدی بیان کرد: ورزش به جسم آدم ربط دارد؛ اما بازیگری با روح و جسم سر و کار دارد.
   
  اما در ادامه این برنامه، همسر سام درخشانی از سختی و البته شیرینی زندگی مشترک با او گفت و بیان کرد: دوری از سام درخشانی برای من سخت است. به هر حال هنرمندان دغدغه‌هایی دارند و کنار آمدن با آنها ممکن است در ابتدای زندگی مشترک کمی سخت باشد اما سام درخشانی بسیار انسان خوبی است و من همه این سختی‌ها را به امید دیدنش تحمل می‌کنم.
   
  در ادامه جمشیدی و خواهرش که به تازگی مادرشان را از دست دادند، گفتند: ما مادر را به تازگی از دست دادیم و همین موضوع برایمان سخت بود. حال خوبی نداشتیم از این که در روز سال تحویل و نوروز مادر در کنارمان نیست. اما زمانی که شما زنگ زدید اصلا انرژی گرفتیم. انگار که دعوت شدیم به این برنامه تا سال نو را با همه مادران این سرزمین جشن بگیریم و در کتار آنها باشیم.
   
  در ادامه برنامه خانم بهزادی مادر خوانده شهید نادر که در بهزیستی بزرگ شده بود، مهمان سه ستاره شد.
   
   
  بهزادی گفت: 15سالم بود که به عنوان کارمند در  بهزیستی مشغول کار شدم و خودم سه تا بچه داشتم؛ اما در این مدت از لحاظ عاطفی نسبت به بچه‌های بهزیستی علاقمند شدم. من به نادر علاقه داشتم و او را به عنوان پسرم انتخاب کردم. بعد از مدت‌ها نادر ازدواج کرد و در دوران جنگ ایران و عراق با اینکه یک پسر داشت، به منطقه رفت و یک روز خبر شهادتش را به ما دادند. بدترین لحظات را تجربه کردم.
   
  موقعی که برای دیدن پیکر شهید به بهشت زهرا (س) رفتیم، همسرم او را شناسایی کرد. اما من گفتم باید خودم ببینمش، چون نادر یک خال روی صورتش داشت. من دیدم و فهمیدم  که نادر شهید شده است. نادر آرزو داشت من مادرش باشم، حتی روز اخر گفت من شهید می‌شوم، تا شما مادر شهید باشی.
   
  در ادامه، نتیجه خانم بهزادی و نوه شهید نادر در برنامه حاضر شدند.
   

   

   

  سه ستاره پژمان جمشيدی برنامه عيدانه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها