• لینک کوتاه
 • منبع: میزان کد خبر: 420328

  سیامک عباسی در نخستین تجربه حضور خود در جشنواره موسیقی فجر قطعه هایی از آلبوم "خوشبختیت آرزومه" را اجرا می کند.

  به گزارش پارس نیوز،

   سیامک عباسی خواننده جوان موسیقی پاپ پس از اینکه اواخر تابستان نخستین حضور خود روی صحنه اجرا را تجربه کرد و با استقبال خوبی از سوی طرفدارانش رو به رو شد ،‌ قرار است در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر بخواند.

  به طور یقین پخش تصاویر انیمیشنی از بخش های قابل توجه در کنسرت های این خواننده موسیقی پاپ است که همواره در روند فعالیت های هنری خود به این موضوع توجه داشته است.

  سیامک عباسی بیش از برگزاری کنسرت خود در شهر تهران ،‌ نخستین آلبوم رسمی اش با عنوان "خوشبختیت آرزومه" را روانه بازار موسیقی کرد.

  نخستین آلبوم این خواننده موسیقی پاپ از 12 قطعه با نام های "سقوط"، " عشق دور"، "بارون"، "دریارچه نمک"، "خوبه حال من"، " ترس"، " فلسفه های پوچ"، " بارون"، " تن سپرده به باد"، "روزهای خوب"، " من انتخاب شدم"، "دچار"و "خوشبختیت آرزومه" تشکیل شده است که این آثار را در کنسرت های خود اجرا می کند.

  آهنگسازی قطعه های آلبوم "خوشبختیت آرزومه" را علاوه بر سیامک عباسی ،‌ امیر عظیمی که رهبر ارکستر و نوازنده پیانو در گروه این خواننده محسوب می شود ،‌انجام داده اند.

  همچنین در زمینه تنظیم قطعه ها سیامک عباسی فعالیت کرده و علاوه بر او ، آرون حسینی ، اشکان آبرون، کوشان حداد،‌ نیما غفاری،‌ امیر عظیمی،‌ مهیار رضوان و هادی سالاری تنظیم قطعه ها را انجام داده اند.

  تمامی ترانه های آلبوم "خوشبختیت آرزومه" را سیامک عباسی سروده و تنها ترانه یکی از قطعه ها را حسین غیاثی سروده است.

  سیامک عباسی در نخستین شب از جشنواره سی و دوم موسیقی فجر ساعت 22 با علاقمندان موسیقی خود در سالن میلاد دیدار می کند.

  سی و دومین جشنواره موسیقی فجر از 24 دی تا 1 بهمن در تهران برگزار می شود.


   

  کنسرت جشنواره موسیقی سیامک عباسی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها