• لینک کوتاه
 • منبع: ایلنا کد خبر: 420269

  وزیر ارشاد گفت:‌ آیت‌الله هاشمی معتقد بود که تداوم وحدت و انسجام نظام به عنوان یک استراتژی دائمی باید مورد توجه همه به ویژه مسئولان قرار گیرد.

  به گزارش پارس نیوز،

  وزیر ارشاد درباره شخصیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: آقای هاشمی سه ویژگی ممتاز داشت: اولین ویژگی ایشان نگاه استراتژیک، بلندنگر و همه جانبه‌نگر به مسائل بود.

  وزیر ارشاد ویژگی دوم مرحوم هاشمی را صبر و مقاومت مطرح کرد و افزود: آیت‌الله هاشمی در برابر مسائل مختلف و سختی‌ها مقاومت می‌کردند.

  او از انسجام و وحدت ملی حول محور مقام معظم رهبری به عنوان ویژگی سوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یاد کرد و گفت: آیت‌الله هاشمی معتقد بود که تداوم وحدت و انسجام نظام به عنوان یک استراتژی دائمی باید مورد توجه همه بویژه مسئولان قرار گیرد.

  صالحی امیری تاکید کرد: به اعتقاد بنده آیت‌الله هاشمی هیچ‌گاه راه را گم نکردند و جهت‌گیری صحیح داشتند و آن اصل دفاع از انقلاب، نظام و رهبری بود و تا آخر نیز در این مسیر حرکت کردند.

   

  آیت الله هاشمی رفسنجانی استراتژی وزیر ارشاد
  • کارشناس سیاسی
   پاسخ

   حیف شد؟ توهین هایی که اغلب در رسانه های معلوم الحال و مخصوصا صدا وسیما در مورد آقای هاشمی رفسنجانی صورت میگرفت مشخص وواضع بود. رئیس سازمان صدا و سیما را کی انتخاب میکند؟
   عامل اجازه دادن به توهینها درمحافل مختلف وحتی در رسانه ملی تنها با چراغ سبز نشان دادن همان رفیقان قدیمی صورت میگرفت؟ آقای هاشمی رفسنجانی در قلبهای مردم ایران جا داشت..
   هاشمی رفسنجانی بیشتر از شهیدآیت الله بهشتی مظلوم واقع شد چون از رفیقان قدیمی انقلاب بی مهری و ناسپاسی بسیار دید. هاشمی تا آخرین لحظه عمر حمایت خودش را صرف دوستانی کرد که حتی جواب تلفنهایش را نمیدادند. هاشمی با دلی پر از خون و متاسفانه از دست یاران بی بفا دار فانی را وداع گفت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها