• لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 405501

  در هفته گذشته فروش فیلم‌های سینمایی با موضوع اجتماعی و تاریخ معاصر بیش از هفته‌های قبل بود و این آثار توانستند نظر مخاطب را به خود جلب کنند.

  به گزارش پارس نیوز،
   در هفته گذشته فروش فیلم‌های سینمایی با موضوع اجتماعی و تاریخ معاصر بیش از هفته‌های قبل بود و این آثار توانستند نظر مخاطب را به خود جلب کنند.

  علی سرتیپی مدیر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های دفتر پخش گفت: فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» تا کنون به 550 میلیون تومان رسیده این فروش متعلق به تهران و شهرستان فیلم است.  فیلم سینمایی «فروشنده» تا کنون به 14 میلیارد و 40 میلیون تومان دست یافته است.

  وی درباره فروش دو فیلم «یتیم‌خانه ایران» و «متولد 65»، گفت: فیلم سینمایی «متولد 65» در برخی از شهرستان‌ها به نمایش درآمده و فروش آن همراه با شهرستان به 170 میلیون تومان رسیده است. فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران»‌در تهران و یک سالن در مشهد به نمایش درآمده و در تهران به فروش 70 میلیون تومان دست یافت.

  وی ادامه داد: فیلم «یتیم‌خانه ایران»‌شب گذشته با سانس‌های فوق‌العاده در سینما آزادی (یک بامداد) و کوروش (12) رسید و فروش این فیلم از روز سه‌شنبه سیر صعودی پیدا کرده است.

  وی درباره تبلیغات این فیلم توضیح داد:‌به تازگی بیلبوردهای شهری نصب شده که امیدوارم با همکاری صدا و سیما بتوانیم با اقبال بهتری درباره فیلم مواجه شویم. با تبلیغات به تازگی مخاطب متوجه فیلم شده و از فیلم راضی است.

  مختاری مدیر پخش هدایت‌فیلم گفت: فروش فیلم «خشکسالی و دروغ»‌ در تهران به یک میلیارد و 186 میلیون تومان رسید و در شهرستان 615 هزار تومان دست یافت. فروش کل فیلم یک میلیارد و 800 میلیون و یک هزار تومان بوده است. فیلم در تهران 20 سالن سینما و در شهرستان 31 سالن سینما دارد که در شهرستان سالن‌های آن اضافه خواهد شد.

  عبدالله علیخانی مدیر پخش پویافیلم، گفت: فروش کل فیلم را محاسبه نکردم اما شب گذشته با اضافه شدن سینما آزادی فروش خوبی را داشتیم و در روز پنج‌شنبه به فروش 68 میلیون تومان دست یافتیم.
   

  فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش دفتر سیمای مهر  در ارتباط با فروش فیلم سینمایی «سیانور» گفت: این فیلم سینمایی تا به این لحظه در تهران با 18 سالن سینما مبلغ 660 میلیون تومان فروش داشته است و در شهرستان نیز به فروش 220 میلیون تومان رسیده است.

  وی در ادامه افزود: تعداد سالن‌های فیلم سینمایی «سیانور» در شهرستان به 30 سالن رسیده که تا چندی پیش این تعداد در اختیار این فیلم نبوده و قرار است تا اواسط هفته آینده تعداد سالن‌های اکران این اثر سینمایی در شهرستان‌ها به 50 الی 55 سالن برسد.

  او همچنین گفت: این فیلم سینمایی « تا به این لحظه 880 میلیون تومان فروش داشته است و به احتمال زیاد تا پایان امشب «سیانور» به جمع میلیاردری‌ها می‌پیوندد.

   

  سینمای ایران گیشه‌های سینما یتیم خانه ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها