• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 388632

  مهران مدیری شب گذشته بار دیگر از مردم برای شوخی‌های برنامه «دورهمی» عذرخواهی کرد.

  به گزارش پارس نیوز،

   شب گذشته مهران مدیری برای بار دوم در برنامه «دورهمی» از برخی مردم که از شوخی‌های او دلگیر شده‌اند،‌ عذرخواهی کرد.

  این مجری و کارگردان در بخشی از برنامه دیشب «دورهمی» در ابتدای صحبت‌های خود با اشاره به ماهیت این برنامه گفت: اسم برنامه «دوهمی» دقیقاً بازگوی همه محتویات آن است. «دوهمی» یعنی دورهم و با هم بودن و این فقط یک اسم نیست.

  وی ادامه داد: این برنامه همه مردم ایران را فارغ از مذهب،‌ طبقه اجتماعی، تحصیلات و تفکر در کنار همدیگر دوست دارد و ما در تلاشیم تا اگر مشکلی در اجتماع و در هر رابطه‌ای وجود دارد را با زبان طنز برطرف کنیم.

  مدیری در ادامه با اشاره به تعریف زبان طنز بیان کرد: زبان طنز، زبانی است که جدی هم هست. بعضی‌ها تصور می‌کنند که به عمد با قشر و گروه و تفکری شوخی و اهانت می‌شود، در حالیکه اینطور نیست و همه تلاش ما این است که سوتفاهمات را برطرف کرده و همه در کنار هم با خوبی و خوشی و با حال خوب زندگی کنند.

  این کارگردان تلویزیون اظهار کرد: بر همین اساس اگر ما در برنامه «دورهمی» جمله‌ای می‌گوییم که به برخی افراد برمی‌خورد و دلگیر می‌شوند به خاطر نقص اطلاعات ما از آن موضوع خاص است. چطور می‌شود با ذهنیتی که ما داریم، در مورد کسانی عمدی وجود داشته باشد و عده‌ای را دلگیر کنیم. این در حالی است که ماهیت برنامه ما به شکلی است که دلگیری‌ها را برطرف کنیم.

  وی ادامه داد: اگر جمله‌ای در گذشته بنادرست گفته شده و یا می‌شود به خاطر نقصان اطلاعات ما است و ما راضی به دلگیر بودن حتی یک نفر با هر تفکر، طبقه اجتماعی، شغلی و لهجه‌ای نیستیم.

  این کارگردان و بازیگر در پایان گفت: امیدوارم که حتی یک نفر هم از این ماجرا دلگیر نباشد و اگر کسی دلگیر شده من از همین جا از او عذرخواهی می‌کنم تا از دلش در بیاید.

  در برنامه هفته گذشته از سری برنامه‌های «دورهمی» مهران مدیری در بخش پلاتوهای خود با اشاره به موضوع تظاهر و ریا، داستان فرد ریاکار و نان به نرخ روزخوری را روایت کرد که برای استخدام به محلی مراجعه کرده و بر اساس جو موجود و تنها از روی ریاکاری و نان به نرخ‌روزخوری سخن می‌گوید. بخشی از سخنان وی در این بخش از برنامه حواشی خاصی را ایجاد کرده بود و موجب رنجش خاطر طیفی از مخاطبان این برنامه را فراهم آورده بود.

   

  برنامه سیما دورهمی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • شما
   پاسخ

   توی این مملکت هیچ فیلم تنظی نمی توان درست کنیم اصلا ول معطلیم

  • jahnb.3155@yahoo.ir
   پاسخ

   من برنامه را نگاه کردم اصلا معذرت خواهی در کار نبود چرا مردم را فریب می دهید.درغگویان

  • مصطفی محمودصالحی
   پاسخ

   سلام ،احسن به غیرت و مردانگی آقای مدیری ،بنده به جرات قسم میخورم ایشان اگر قرار باشه ،صد بار دیگر عذر خواهی کند .
   این کار رو انجام میدهد ،چرا ؟چون خودش را از مردم میدانند .وجدا از مردم نیست ،ای کاش بعضیی از دوستان مثل (ک_ل؛ت_ی )از جناب مهران خان مدیری یاد بگیرند .برادر عزیز جناب مهران مدیری همیشه در نزد مردم محبوب هستن و خواهند بود ،بنده به وجود ایشان افتخار میکنم ،واقعا مایه عزت و سرافرازی مهین عزیز ایران اسلامی و جامعه اهل هنر وفرهنگ وووووووووهستن .

  • ایرانی
   پاسخ

   اینکه تا فردی حرفی بزند وعده ای آن حرف را به خود بگیرد اشتباه است چون همه واقعیات این است که جامعه ما اگر فکری به حالش نشود روبه فساد ورشوه خواری ودزدی رفته ومی رود تا جایی که قباحت این اعمال ازبین برود ولی با خرد جمعی ودست بکار شدن افراد مومن ومورد اعتماد می توان امر به معروف ونهی از منکر از ادارات شروع شود وفرد مورد نظر هم به این واقعیت تلخ جامعه پی ببرد ومانند کشورهای دیگر به جایی برسیم که اگر مسئولی خلافی کرد ویا فسادی یا دزدی کرد آن را برای خودش سر بلندی وقاپیدن از دم شیر نداند بلکه یک تخلف بداند به شکلی که قدرت روبروئی با مردم نداشته باشد وخودش را بکشدتا دیگران نیز این عمل زشت را تکرار نکنند

  • ناشناس
   پاسخ

   چرا نظرات دیروز را منعکس نمی کنید.

  • پگاه
   پاسخ

   بنظر من حرف که میوفته زمین صاحبش برش میداره...پس نباید چیزی رو به دل گرفت.گذاشت و گذشت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها