• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 388606

  بعد از کسب اولین مدال نقره کاروان ایران در المپیک چهره ها واکنش هایی را نشان دادند.

  به گزارش پارس نیوز،

  در این روزهای آخر مسابقات المپیک، تیم کشتی آزادکاران ایرانی با بازی های فوق العاده زیبایشان توجه همگان را به خود جلب کردند. روز گذشته کمیل قاسمی در وزن 125 کیلوگرم به روی تشک رفت و در مرحله نیمه نهایی در عرض 33 ثانیه کشتی خیره کننده ای را انجام داد و حریف آمریکایی خود را با امتیاز عالی شکست داد.

   
  دیدار فینال بامداد امروز کمیل قاسمی با دو اخطار پی در پی برای قاسمی و خارج شدن پای وی از تشک نتیجه مبارزه را 3 بر صفر کرد. قاسمی در این سری از مسابقات توانست مدال نقره المپیک ریو 2016 را کسب کند. همین امر سبب شد تا چهره ها به کسب اولین مدال نقره کاروان المپیک واکنش نشان دهند و تبریک هایی را در قالب پست اینستاگرام برای قاسمی به اشتراک بگذارند.
   
  رامبد جوان در پست خود نوشت: خسته نباشی پسر ایران تبریک به همه هموطنان عزیز.
   

  رضا کیانیان نوشت: یه ایران ، یه جویبار! یه ایران ، یه جویبار! زنده باد حسن یزدانى.... زنده باد کمیل قاسمى..... زنده باد جویبار........
   

  فاطمه گودرزی در پست اینستاگرام خود نوشت: صاحب مدال نقره توسط یکى دیگر از قهرمانان وطنمان شدیم مبارک باشه.
   

  داوود عبادی خبرنگار ورزشی در پست خود نوشت: تبریک به کمیل قاسمی و مردم ایران زمین به خصوص مردم خونگرم مازندران نقره ات برای ما طلایی بود.
   

  رضا رودکی در پست خود نوشت: المپیک ریو ایران غیرت کشتی قاسمی نقره.
   

  مهتاب کرامتی در پست خود نوشت: یک صبح دیگه و یک مدال دیگه ....کمیل قاسمى تبریک.
   

  بهادر مولایی در پست اینستاگرام خود نوشت: داداش کمیل تبریک میگم دومین مدالت در آوردگاه المپیک ،،،،، المپیک لندن برنز،،،،، المپیک برزیل نقره.
   
   
  انتهای پیام/

   

  نقره مدال اینستاگرام
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها