• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 388560

  برنامه «کوی محبت» با فرا رسیدن اعیاد قربان تا غدیرخم، به صورت ویژه به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

  به گزارش پارس نیوز،
  سید مصطفی موسوی تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی «کوی محبت» ؛ در خصوص ویژه‌های این برنامه به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر گفت: این برنامه از روز عید قربان تا عید سعید غدیر خم به صورت ویژه و مستمر به پخش می‌رسد و در روز عرفه از کربلای معلی و عید سعید غدیر خم از صحن و سرای نجف اشرف به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.
   
  وی در ادامه درباره طرح «خشت‌هایی برای بهشت» بیان کرد: این طرح با هدف مشارکت حداکثری مردم در ساخت صحن حضرت زهرا (سلام الله علیها) در نجف اشرف اجرا شده است. مخاطبین، خودشان به طور مستقیم در ساخت این صحن مبارک شریک هستند.
   
  تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «کوی محبت» با بیان اینکه این هفته «کوی محبت» با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد، پیرامون برنامه‌های تبیین شده و بخش‌های مختلف این سازمان اظهار داشت: در بخش اول برنامه رئیس ستاد عتبات و عالیات به بیان اهداف برگزاری اجلاس تولیت‌های اعتاب مقدسه در مشهد و نتایج حاصله آن اشاره کرد و به تبیین برنامه‌های ستاد بازسازی به عنوان معاون ستاد اربعین و اقدامات موثر در این زمینه پرداخت. همچنین در پایان، به افتتاح فاز جدید صحن حضرت زهرا (س) در ایام عید سعید غدیر خم و رونمایی از گنبد جدید امیرالمومنین(ع) اشاره نمود.
   
  موسوی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه تلویزیونی «کوی محبت» طرح «خشت‌هایی برای بهشت» را تا زمانی که ساخت صحن طول بکشد، ادامه پیدا می دهد. همچنین از عید قربان تا غدیر خم، پخش قسمت هایی از رونمایی گنبد جدید حرم امیرالمومنین (ع) و افتتاح فاز جدیدی از صحن حضرت فاطمه زهرا (س) را در دستور پخش داریم.
   
  گفتنی است؛ برنامه «کوی محبت»  هرهفته جمعه ها از ساعت 19 تا 20 با حضور کارشناسان مذهبی به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

   

  برنامه عید کوی محبت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها