• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 388487

  نمایشگاه گروهی پوستر با موضوع «حذف خرید کالای غیرضروری» دوشنبه، اول شهریورماه، در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برپا می‌شود.

  به گزارش پارس نیوز،

  مراسم افتتاح نمایشگاه گروهی پوستر بانوان کشور، با موضوع «حذف خرید کالای غیرضروری» از ساعت 15 دوشنبه اول شهریور ماه، در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برپا می‌شود. 
   
  این نمایشگاه حاصل دوره آموزشی ویژه ای تحت عنوان دوره ایده‌یابی است که توسط مجموعه فرهنگی خیمه (بانوان هنرمند انقلاب اسلامی) ویژه بانوان گرافیست کشور برگزار شد. 
   
  در این دوره آموزشی، مجید زارع و سارا خلیلی ایده یابی در طراحی و جلد و کاراکتر و محمدحسین نیرومند اصول ایده یابی را آموزش دادند و پس از آنکه هنرجویان با موضوع «حذف خرید غیرضروری» به ایده های خود دست پیدا کردند، با حضور و راهنمایی‌های محمدرضا دوست محمدی، ایده هایشان را در قالب پوستر اجرایی کردند. 
   
  این نمایشگاه حاصل فعالیت 30 بانوی هنرمند جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که در نهایت منجر به تولید بیش از 40 پوستر شده است. 
   
  علاقه‌مندان برای حضور در مراسم افتتاح این نمایشگاه، می‌توانند در زمان یاد شده به گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.

   

  ایران کالا بانو
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها