• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 373151

  «مرداب» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی کامران قدکچیان است که بازنویسی فیلمنامه آن به تازگی به پایان رسیده و در صورت تامین سرمایه بزودی وارد مرحله پیش تولید می‌شود.

  به گزارش پارس نیوز،

  «مرداب» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی کامران قدکچیان است که بازنویسی فیلمنامه آن به تازگی به پایان رسیده و در صورت تامین سرمایه بزودی وارد مرحله پیش تولید می‌شود. قدکچیان در گفت‌وگویی کوتاه با بانی فیلم درباره شرایط ساخت این فیلم گفت: داستان فیلم به فصل خاصی احتیاج ندارد و در هر زمانی که بودجه اولیه آن تامین شود پیش تولید آغاز خواهد شد. در حال حاضر ترجیح می‌دهم تا قبل از انجام هر کاری با چند سرمایه گذار به توافق برسم تا در کمال آرامش فیلمبرداری را آغاز کنم.

  وی افزود: البته هنوز برای دریافت پروانه ساخت فیلم اقدام نکرده‌ام و بزودی درخواست خواهم داد. «مرداب» یک درام اجتماعی محسوب می‌شود که قدکچیان خود نویسندگی آن را بر عهده داشته است. فیلمبرداری نیز قرار است به طور کامل در تهران انجام شود. آخرین ساخته این کارگردان سینما به چهار سال پیش و فیلم «پس کوچه های شمرون» بر می گردد. «دختر شاه پریون»، «فاصله»، «سوغات فرنگ»، «زخمی»، «بهشت پنهان»، «دیوانه وار»، «آواز تهران»، «گردباد»، «خاک و خون»، «تا آخرین نفس»، «لبه تیغ»، «جمعه»، «میهمان» و ... دیگر ساخته های سینمایی قدگچیان محسوب می‌شود.

   

  مرداب
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها