به گزارش پارس به نقل از مهر؛ ویژه‌برنامه پهلوان اخلاق چهارشنبه ۱۶ دی‌ ساعت ۱۷ از سوی فرهنگسرای معرفت و با مشارکت معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۵ به منظور گرامی‌داشت خاطره جهان پهلوان تختی برگزار می‌شود.

از برنامه‌های این مراسم که غلامعلی پیرایرانی از گزارشگران پیشکسوت کشتی و مجری صدا و سیما اجرای آن را بر عهده دارد می‌توان به خاطره‌گویی احمد عرب، ابوالفضل حسین‌پور و ابوالفضل انوری از قهرمانان پیشکسوت کشتی آزاد ایران و جهان، خسرو نظافت‌دوست بازیگر نقش جهان‌پهلوان غلامرضا تختی در فیلم مرحوم علی حاتمی، ایراد سخنرانی حجت‌الاسلام شیخ مسعود تاج‌لنگرودی پیرامون معیارهای دینی اخلاق جوانمردی، اجرای برنامه توسط استاد عباس شیرخدا و نقالی صدرا زرین اشاره کرد.

ادای احترام به اسوه اخلاق و جوانمردی جهان پهلوان غلامرضا تختی با حضور بر سر مزار وی در ابن بابویه شهر ری در روز پنجشنبه ۱۷ دی‌ماه و برپایی نمایشگاهی از عکس‌های کمتر دیده شده وی در نگارخانه معرفت از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

 

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند به فرهنگسرای معرفت واقع در میدان شهر زیبا، بلوار شهران، بعد از زیرگذر شهید همت مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۳۱۹۳۰۴ تماس بگیرند.