• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324648

  مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: تعداد زائران اربعین امسال از دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه بیش از 1500 دانشجو، کارمند و استاد است که از هفته پیش به صورت گروه های متفرقه عازم راهپیمایی اربعین شده اند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا،امرالله عظیمی در این باره اظهارکرد: بیش از هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تقاضای مجوز خروج از کشور برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی از امور مشمولین دانشگاه داشتند و این آمار جدا از تعداد دانشجویانی است که نیاز به تایید امور مشمولین نداشته اند.

  عظیمی افزود: می توان تعداد زائران اربعین امسال از دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه را بیش از 1500 نفر دانشجو، کارمند و استاد عنوان کرد که از هفته پیش به صورت گروه های متفرقه عازم راهپیمایی اربعین شده اند.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: گروه رسمی این دانشگاه نیز روز چهارشنبه هفته گذشته در قالب کاروان دانشجویان و کارکنان حرکت خود را به سمت مهران آغاز کرد.

  مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن اشاره به تشکیل ستاد اربعین به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: این ستاد با بسیج امکانات و حضور دانشجویان تشکل ها در واحدهای کرمانشاه، کنگاور، صحنه و اسلام آبادغرب آماده ارایه خدمات به زائران اربعین به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه است.

  دانشجو دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی روابط عمومی مدیر روابط عمومی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها