• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322518

  حرفه ما حرفه بی‌رحمی است؛ بنابراین جوانان بازیگر باید برای اینکه بتوانند در این عرصه ماندگار شوند، خود را با تمرین ، آموزش فن بیان و ... در بازیگری تقویت کنند.

  به گزارش پارس به نقل از افکارخبر،یاسر جعفری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص فعالیت‌های اخیر خود اظهار داشت: در حال حاضر مشغول پروژه سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی مهدی قادری هستم که ۱۰ روز دیگر کلید می‌خورد. همچنین برای یک کار سینمایی محصول «هدایت فیلم» نیز قرارداد دارم.

  وی در مورد دلیل کم‌کاری خود در سال‌های اخیر عنوان کرد: دلیل کم‌کاری من بعد از بازیگری در مجموعه تلویزیونی «جراحت»، کمبود فیلمنامه خوب و تمرکزم روی سینما بود. متأسفانه ورود بازیگرانی مثل ما که فعالیت‌مان را از تلویزیون آغاز کردیم، به سینما سخت بود و هست؛ اما خوشبختانه الان این اتفاق برای من در شرف رخ دادن است.

  جعفری در ادامه افزود: من در این مدت صبر کردم تا بتوانم در سینما فعالیت کنم؛ چون افق من در سینماست. فعالیت در سینما حرفه‌ای‌تر است. با اتفاق‌های جدیدی که در سینما برایم رقم خورده است، احساس می‌کنم سال پرکاری را در این عرصه خواهم داشت. امیدوارم این آثار سکوی پرتابی برای من در سینما باشد، چون ورود و ماندگاری در این عرصه سخت است.

  بازیگر مجموعه «جراحت» در خصوص دیگر فعالیت‌های هنری خود، بیان کرد: علاوه بر فعالیت‌ در عرصه بازیگری، نقاشی هم می‌کنم و در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد هستم.

  جعفری با اشاره به اینکه حرفه بازیگری بی‌رحم است، گفت: حرفه ما حرفه بی‌رحمی است؛ بنابراین جوانان بازیگر باید برای اینکه بتوانند در این عرصه ماندگار شوند، خود را با تمرین ، آموزش فن بیان و ... در بازیگری تقویت کنند. من قصد دارم حرفه بازیگری را ادامه دهم. به همین دلیل در این مدت زیر نظر اساتیدی مجرب، آموزش بازیگری دیدم تا بتوانم با قدرت وارد شوم.

  وی در پایان مطرح کرد: در جایگاهی نیستم که بخواهم به کسی توصیه‌ای داشته باشم؛ اما جوانان علاقه‌مند به بازیگری باید خود را در این عرصه تقویت کنند. تئاتر می‌تواند در موفقیت آن‌ها خیلی مؤثر باشد. من تجربه بازیگری در تئاتری به کارگردانی هادی مرزبان را داشتم که خیلی خوب بود. به نظر من ایمان به کار بازیگری می‌تواند موجب ماندگاری هنرمند شود. بازیگر باید با تمام وجود در بازیگری فعالیت کند. جوانان علاقه‌مند به بازیگری باید از اساتید و بزرگان این حرفه کمک بگیرند و توکل به خدا داشته باشند؛ چون توکل به خدا مهم‌ترین پشتوانه در همه کار‌هاست.

  تئاتر تلویزیون مقطع کارشناسی ارشد نقاشی حرفه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها