به گزارش پارس، حسن فریدن مدیر روابط عمومی خانه سرود انقلاب اسلامی در گفتگو با مهر گفت: بعد از دوره موفقیت آمیز آموزشی که چندی پیش با حضور تعدادی از مربیان سرود سراسر کشور داشتیم مجمعی متشکل از بیست مربی سرود تاسیس شد که از این بین، هفت نفر به عنوان اعضای شورای خانه سرود انقلاب اسلامی انتخاب و در تصمیم گیری های آینده خانه همکاری های مستمری خواهند داشت. یکی از مهم ترین وظایف خانه سرود انقلاب اسلامی استفاده از همه ظرفیت هنر متعالی سرود است از این رو از سال ۹۲ تلاش های مستمری برای رسیدن به شورای متشکل از تمام استان‌های کشور در دستور کار خانه سرود انقلاب اسلامی قرار گرفته که خوشبختانه تاکنون به نتایج مثبتی دست پیدا کرده ایم.

وی با اشاره به تشکیل شورای مرکزی خانه سرود انقلاب اسلامی توضیح داد: تشکیل این شورا از ابتدای تاسیس خانه سرود انقلاب اسلامی مورد نظر بوده است و البته همانطور که قبلا اشاره کردم توجه به آموزش یکی از بهترین و مهم ترین اولویت های ما در کنار برنامه هایی بوده که به آن نیز توجه داشتیم. با چنین رویکردی جمعی از فعالان سرود سراسر کشور گرد هم آمدند تا برای پیشبرد اهداف خانه سرود انقلاب اسلامی تصمیماتی را اتخاذ کنند که تولید سرودهای فاخر و نیز بررسی نقش سرود و همچنین نیازسنجی استان ها و استعدادهای سراسر کشور موضوع مورد بررسی بود.

[سرود]

مدیر روابط عمومی خانه سرود انقلاب اسلامی بیان کرد: داشتن تولیدات فاخر و همچنین برنامه برای برگزاری یک دوره آموزشی در امسال از دیگر نظرات شورای خانه سرود بود که مجید منصوری مدیر خانه سرود انقلاب اسلامی در این جلسه از بسیج عمومی اهالی سرود برای تولید آثار فاخر خبر داد و  تاکید کرد که امسال سال احیای سرود است که باید برای رسیدن به نتیجه لازم از تمام سلیقه ها بهره گرفته شود.

فریدن در پایان تصریح کرد: به هر ترتیب خانه سرود انقلاب اسلامی امسال تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا در زمینه تولیدات فاخر تلاش بیشتری داشته باشد و به نوعی احیاگر سرودها و ملودی های انقلابی باشد که به اجرای مجدد آنها نیاز فراوانی حس می شود.