• لینک کوتاه
 • کد خبر: 243039

  این برنامه به آسیب‌شناسی تاثیر رسانه‌ها بر امنیت روانی جامعه و ارزیابی رسانه‌ها در انعکاس حوادث می‌پردازد که روح الله رجایی، حسین جهانی، حمید حاجی‌پور، شاهرخ صالحی و مسعود ابراهیمی به عنوان فعالان رسانه‌ای در این برنامه نظرات خود را مطرح خواهند کرد.

  به گزارش پارس به نقل از رویکرد، دومین قسمت از برنامه تلویزیونی «مصیر» با موضوع «امنیت روانی و رسانه‌ها» امشب، دوشنبه ۱۹ آبان‌ماه به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

  این برنامه به آسیب‌شناسی تاثیر رسانه‌ها بر امنیت روانی جامعه و ارزیابی رسانه‌ها در انعکاس حوادث می‌پردازد که سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس و الیاس حضرتی مدیرمسئول روزنامه اعتماد به عنوان مهمانان بخش استودیویی برنامه هستند و دکتر سیما فردوسی نیز به عنوان روانشناس در این قسمت از برنامه مصیر حضور خواهد داشت.

  روح الله رجایی، حسین جهانی، حمید حاجی‌پور، شاهرخ صالحی و مسعود ابراهیمی به عنوان فعالان رسانه‌ای در این برنامه نظرات خود را مطرح خواهند کرد.

  «مصیر» قرار است در آن به موضوعاتی نظیر شبکه‌های مجازی، پوشش و آرایش، گشت ارشاد، فساد اداری و... پرداخته شود، دوشنبه‌های هر هفته از ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و برنامه‌ای ترکیبی است که تلفیقی از گزارش‌های مردمی، مستندهای مرتبط و گفت‌وگوی زنده استودیویی است.

  پوشش تاثیر رسانه ها جامعه رسانه فساد اداری روانی برنامه حضور امنیت zwnj

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها