• لینک کوتاه
 • کد خبر: 239228

  ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان سینمای کشورمان از مستند «رو در رو با شیطان» تمجید کرد.

  به گزارش پارس کیهان نوشت:در پی پخش مستند «رو در رو با شیطان» از سیما، ابراهیم حاتمی‌کیا با ارسال پیامکی به سردار علیرضا تنگسیری(جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه و یکی از راویان حاضر در این مستند) واکنش نشان داد.
  متن پیامک حاتمی‌کیا به این شرح است:
  برادرم سردار تنگسیری! 
  فیلم رو در رو با شیطان را دیدم. همچنان مبهوت ایمان و ثبات قدمتان هستم. دعا کنید خدا قدرتی به این سرباز فیلمساز بدهد تا بتواند این عظمت شما را تصویر کند. التماس دعا!
  حاتمی‌کیا
  گفتنی است، مستند «رو در رو با شیطان» به همت برنامه «ثريا» و با هدف افشای ناگفته‌هايی از درگيري‌هاي ايران و آمريكا در خليج فارس چهارشنبه گذشته پخش شد و براي نخستين بار در آن از حملات ايران به آمريكا در خليج فارس پرده برداشته شد. مستند رو در رو با شيطان از سري مستندهاي سه‌گانه برنامه «ثريا» درباره نيروي دريايي كشورمان است كه بعد از مستند «شكار روباه» (دستگيري نيروهاي دريايي انگليسي) از شبكه يك پخش شد. اين مستند با محوریت چهره‌هاي شهداي نبرد دريايي با آمريكا همچون شهيد «نادر مهدوي» و «بيژن گرد» ساخته شده بود كه به گفته دست‌اندرکاران با استقبال بي‌نظير مردم مواجه شد به طوري كه ارسال هزاران پيامك متني و ابراز احساسات مردم، نوعي ركورد‌زني در صدا و سيما در دريافت پيامك‌هاي متني براي يك مستند محسوب مي‌شود. بخش سوم اين مستند با تمركز بر دستاوردهاي كنوني نيروي دريايي و توانمندي‌هاي نظامي كشورمان در درگيري‌هاي خليج فارس به زودي از شبكه يك سيما پخش خواهد شد.
   

  ایران ایران و آمریکا پیامک خلیج فارس صدا و سیما فرمانده نیروی دریایی شیطان مستند حاتمی zwnj
  • دوست
   پاسخ

   سلام ما از اول تاریخ با شیطان نبرد رو در رو داشته ایم و خواهیم داشت کشور فاشیستی امریکا که بچه شیطان که کم کم خودش داره خودشو نابود میکنه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها