به گزارش پارس به نقل از تسنیم، این بازیگر سینما و تلویزیون از دومین تجربه کاری‌اش با مسعود ده‌نمکی گفت و افزود: دومین تجربه‌ام با آقای ده‌نکمی خیلی خوب بود؛ چرا که اصولا کار کردن با مسعود ده‌نمکی آسان و خوش حاشیه است.

وی سپس به نقشی که در سریال «معراجی‌ها» دارد، اشاره کرد و گفت: آنچه که از بازی من در این سریال دیده می‌شود، مکملی از نقش جوانی و پیری‌ام است که نقش پدر یک شهید مفقودالاثر را بازی می‌کنم و به نظر خودم نقش بامزه‌ای دارم و از همان ابتدا نقشم را دوست داشتم، به دلیل اینکه وجه طنز نقشم، بیشتر از وجه جدی آن است.

بازیگر «معراجی‌ها» همچنین در ادامه صحبت‌هایش، نسخه سریالی «معراجی‌ها» را بهتر از نسخه سینمایی‌اش دانست و عنوان کرد: سریال «معراجی‌ها» قطعا از سینمایی‌اش بهتر است؛ چراکه حق مطالب بهتر ادا شده و کار منعقدتر است و در کل سریالش لذت‌بخش‌تراست.

مهران رجبی که در زمره‌ی بازیگران پرکار تلویزیون است، اکنون مشغول ایفای نقش در سریال «پرده‌نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی است. این بازیگر همچنین در نقش میرزاده در سریال «دردسرهای عظیم» - مجموعه در حال پخش شبکه سه - بازی دارد.

وی در پایان گفت‌و‌گویش درخصوص همکاری‌ با بهروز شعیبی گفت: در حال حاضر درگیر روزهای پایانی سریال «دردسرهای عظیم» هستم. این مجموعه جمعه هفته جاری پخشش به پایان می‌رسد. همچنین از سوی دیگر در سریال «پرده‌نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی ایفای نقش دارم. در این سریال که برای شبکه اول آماده پخش خواهد شد، نقش احمد علی – مدیر حوزه علمیه - را بر عهده دارم.

«پرده‌نشین» قرار است برای ایام محرم پخش شود و تاکنون 50 درصد از تصویربرداری این مجموعه به پایان رسیده است.