معاون شهردار تهران خبر داد :

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 324534

  معاون شهردار تهران از آغاز ثبت نام آرم سالانه ورود به محدوده طرح ترافیک سال 95 در اوایل دی ماه خبر داد.

  سید جعفر تشکری هاشمی در گفت و گو با شهرنوشت با بیان اینکه تغییراتی در ساختار طرح ترافیک سال 95 به شورای شهر تهران و شورای عالی ترافیک پیشنهاد شده است، گفت: چنانچه تا پایان آذرماه تغییرات مورد نظر به تصویب دو شورای مذکور رسید، سال 95 مجوزهای ظرح ترافیک با تغییرات وساز و کار جدید ارایه می شود .

  وی تصریح کرد: چنانچه تا پایان اذر ماه پیشنهادات شهرداری مورد تصویب نرسد، طرح ترافیک سال 95 هم مانند سال گذشته و با ساز و کار قبلی ارایه خواهد شد .

  تشکری هاشمی با بیان اینکه ثبت نام طرح ترافیک سال 95 در دی ماه آغاز می شود، گفت: متقاضیان  پس از اعلام تاریخ ثبت نام فرصت دارند با مراجعه به سایت اینترنتی www.tehran.ir نسبت به ثبت نام در این سامانه برای دریافت طرح سالانه ترافیک اقدام کنند.

   

  معاون شهردار تهران در ادامه تصریح کرد: لایحه افزایش نرخ کرایه حمل ونقل عمومی اعم از مترو، تاکسی و اتوبوس و نیز لایحه بلیت الکترونیک طی هفته آینده و تا پایان اذر ماه به شورای اسلامی شهر تهران ارایه می شود .

   

  وی تاکید کرد: در لایحه پیشنهادی شهرداری تهران برای افزایش نرخ حمل ونقل عمومی میزان تورم سالانه و تاثیر افزایش نرخ سوخت برآورد شده که به شورای اسلامی تقدیم می شود .

   

  تشکری هاشمی افزود: در لایحه پیشنهادی تلاش شده با رعایت کمترین فشار اقتصادی بر شهروندان و از سوی دیگر با درنظر گرفتن وضعیت معیشتی رانندگان حمل ونقل عمومی، افزایش نرخی قابل قبول را در سال 95 داشته باشیم .

  تاکسی ترافیک دی ماه شهردار تهران لایحه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها