• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77870

  معاون وزیر خارجه روسیه امروز در دیدار با سفیر انگلیس در مسکو به تبادل نظر در خصوص مسائل مهم بین‌المللی، از جمله برنامه هسته‌ای ایران پرداخت.

  به گزارش پارس ، فارس به نقل از خبرگزاری « نووستی» ، " سرگئی ریابکوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز جمعه در مسکو با" تیموتی بروی" سفیر انگلیس در این کشور دیدار و مذاکره نمود. طرفین در این ملاقات برخی مسائل مورد علاقه و از جمله روند اوضاع پیرامون برنامه هسته ای ایران را مورد بررسی قرار دادند.

  وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای در سایت رسمی این وزارتخانه با اعلام این مطلب یادآور شد که معاون وزیر خارجه روسیه و سفیر انگلیس در این دیدار به تبادل نظر در خصوص مسائل مهم بین المللی، از جمله کنترل تسلیحات، عدم گسترش هسته ای و وضعیت کنونی پیرامون برنامه هسته ای ایران پرداختند.

  " الکساندر لوکاشوویچ" سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که مقامات مسکو امیدوارند که دور بعدی مذاکرات بین نمایندگان ایران و گروه « ۱+۵» در آینده بسیار نزدیک برگزار شود و طرفین بتوانند با ادامه مذاکرات سازنده به توافقی مورد قبول همه طرفین دست یابند.

  انگلیس ایران برنامه هسته ای ایران روسیه مسکو معاون معاون وزیر وزیر امور خارجه روسیه وزیر خارجه هسته ای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها