بردلی منینگ:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77863

  سرباز آمریکایی متهم به افشای اطلاعات محرمانه به وب‌سایت ویکی‌لیکس خواسته که وی را یک زن بدانند و درخواست تغییر جنسیت داده است.

  به گزارش پارس ، ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، بردلی منینگ، سرباز آمریکایی متهم به افشای اطلاعات محرمانه در وب سایت ویکی لیکس که به ۳۵ سال حبس محکوم شده، در بیانیه ای به وکلای خود اعلام داشت: من چلسی منینگ هستم. من یک زن هستم. هم زمان با ورودم به یک برهه جدید در زندگی می خواهم که همه حقیقت را درباره من بدانند.

  این سرباز ۲۵ ساله، یک روز پس از محکومیتش در ادامه این بیانیه اعلام کرد: بگذارید راهی را که از کودکی حس می کردم، پیش بگیرم. من هر چه سریع تر خواهان هورمون درمانی هستم. من همچنین خواهان این هستم که از امروز شما من را با نام جدیدم خطاب کنید و از ضمیر مونث برایم استفاده کنید.

  وکیل این سرباز ۲۵ ساله گفت: من در مورد عمل جراحی تغییر جنسیت او چیزی نمی دانم.

  چلسی به این موضوع اشاره نکرده که این جزو تمایلات و علایقش است یا خیر اما گفته که هورمون درمانی جزو تمایلاتش محسوب می شود.

  یکی از سخنگویان ارتش آمریکا در اشاره به نام منینگ از ضمیر مونث استفاده کرد اما گفت که زندان نظامی « فورت لیون وورث» درمان برای تغییر جنسیت این سرباز ۲۵ ساله را تقبل نمی کند. مکانیسمی برای ارتش آمریکا وجود ندارد که به واسطه آن هورمون درمانی یا تغییر جنسیت برای این زندانی صورت پذیرد.

  وکیل این سرباز جوان همچنین اعلام کرد که منینگ درخواست نکرده که وی را به زندان زنان منتقل کنند.

  جنسیت چلسی حبس درمان زنان زندان عمل جراحی فرانسه ویکی لیکس منینگ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها